Menu Zamknij

GRAJĄ Z OLIMPIĄ – EPWiK

Olbrzymia to satysfakcja być wspieranym przez 150-latka. O kim mowa? Oczywiście o Elbląskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji, które w tym roku obchodzi zaszczytny jubileusz.

ZKS Olimpia pomimo tego, że o połowę młodsza, czuje niezmierną wdzięczność i docenia wymierne wsparcie ze strony EPWiK. Obserwując modernizację i rozwój tej zasłużonej spółki dla Miasta Elbląga, ogromne inwestycje poczynione na przestrzeni ostatnich lat podnoszące jakość świadczonych usług dla mieszkańców, w tym coraz lepszej jakości wodę – pozostaje brać przykład i podążać wytyczoną drogą stawiając na rozwój i osiąganie założonych przez klub sportowych celów.

Jako Klub jesteśmy zaszczyceni posiadając u swojego boku tak zasłużonego Sponsora. Na ręce Pana Andrzeja Kurkiewicza, dyrektora Elbląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Witolda Wróblewskiego Prezydenta Miasta, składamy serdeczne podziękowania za to, że przez tyle lat jesteście z nami, życząc jednocześnie szanownemu jubilatowi kolejnych sukcesów i satysfakcji ze świadczenia wysokiej jakości usług, jak również promowania najstarszego klubu sportowego w Elblągu.

Dziękujemy!