Menu Zamknij

eWinner II liga 2022/2023 – oglądaj online w WP Pilot!

Rozgrywki eWinner 2. Ligi piłki nożnej dołączają do oferty sportowej w WP Pilot! W propozycji, oprócz dostępnych już transmisji wydarzeń sportowych, tj. m.in.: meczów Serie A, Lique 1 Uber Eats, LaLiga Santander, żużlowej PGE Ekstraligi i wyścigów Formuły 1 – najwięksi fani polskiej piłki nożnej będą mieli możliwość kibicowania swoim ulubionym klubom sprzed ekranów telewizorów, laptopów, telefonów czy tabletów. I to przez dwa najbliższe sezony!  Rozgrywki startują już w ten weekend.  

Za pośrednictwem platformy streamingowej WP Pilot na kanałach 2. Liga piłki nożnej można będzie obejrzeć wszystkie mecze 34 kolejek. Subskrybenci mogą cieszyć się sportowymi emocjami zarówno na ekranach telewizorów, jak i laptopów, tabletów czy smartfonów. 

Każdy fan piłki nożnej, który przegapi rozgrywkę na żywo lub będzie chciał jeszcze raz obejrzeć zmagania drużyny, której kibicuje, będzie miał możliwość skorzystania z biblioteki VOD, w której będą znajdowały się rozegrane już mecze. Wykupując pakiet 2. liga piłki nożnej w WP Pilot, zyskujesz nie tylko dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej z transmisjami meczów, ale również platformę VOD z powtórkami. 

WP Pilot to telewizja na żywo, którą można oglądać w każdym miejscu z dostępem do Internetu. Z usługi można korzystać na dowolnym urządzeniu za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji WP Pilot. Aplikacja ta jest dostępna na urządzeniach obsługujących system Android, iOS, Windows oraz wykorzystujących Chromecast i Airplay. Użytkownicy mogą skorzystać także z aplikacji dostępnych w telewizorach – LG Smart TV, Samsung Smart TV oraz na Android TV. 

Cena pakietu z dostępem do wszystkich meczów 2 ligi piłki nożnej w usłudze WP Pilot:

  • Pakiet 3 dniowy, w którym użytkownik będzie mógł obejrzeć całą kolejkę (chyba że mecz zostanie przełożony) cena brutto 9,99 zł
  • Pakiet subskrypcyjny 30 dniowy cena brutto 29,99 zł
  • Pakiet sezonowy (12 miesięcy) cena brutto 249,99 zł

Korzystając z platformy WP Pilot wspierasz finansowo klub! Zarejestruj się w usłudze pomocą tego linku partnerskiego.

Dzięki temu 20% wartości sprzedaży pakietów 3-dniowych i 30% wartości sprzedaży pakietów miesięcznych trafi do klubu! W ten sposób dokładasz swoją cegiełkę do funkcjonowania Olimpii!