Menu Zamknij

Dziękujemy sponsorom za całoroczne wsparcie!

Szanowni Państwo, w imieniu całego klubu Olimpia Elbląg pragniemy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom i partnerom za zaangażowanie i pomoc w sprawnej działalności i funkcjonowaniu naszego klubu w minionym roku!

To dzięki Państwa wsparciu Olimpia Elbląg wciąż się rozwija, czego najlepszym dowodem jest fakt włączenia się do walki o awans do 1. ligi w bieżącym sezonie! Bez Waszego wsparcia nie byłoby to możliwe!

Cieszy nas, że z roku na rok nasz klub spotyka się coraz większym zainteresowaniem środowiska sponsorów. Ze swojej strony obiecujemy, że wciąż będziemy się rozwijać. To właśnie ciągły rozwój klubu pod względem sportowym, infrastrukturalnym, organizacyjnym oraz finansowym jest dla nas najważniejszy. Państwa pomoc to dla nas ogromne wyróżnienie, ale i wyzwanie, aby spożytkować okazane wsparcie w jak najlepszy sposób.

Gorąco dziękujemy za wsparcie i owocną współpracę w minionym roku, liczymy również na jej dalszą kontynuację w nadchodzącym, 2023 roku, miejmy nadzieję, już na boiskach pierwszoligowych!

#1ligawElblągu #CzasNaAwans

Zarząd Klubu, pracownicy, sztab szkoleniowy, zawodnicy i sympatycy Olimpii Elbląg.


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: