Menu Zamknij

Dziękujemy Miastu za wsparcie w minionym, 2023 roku!

Drodzy Przyjaciele! W imieniu społeczności Olimpii Elbląg chcielibyśmy podziękować Miasto Elbląg na czele z Witold Wróblewski - Prezydent Miasta Elbląg za miniony 2023 rok i nieprzerwany wkład w stały rozwój Klubu !

Waszego wkładu w rozwój Olimpii nie da się przecenić! Jesteśmy wdzięczni Miastu zarówno za deklarację modernizacji A8 jak i za utworzenie oddziałów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w naszym mieście.

Całego Waszego wkładu nie sposób wymienić czy wypunktować, ale jest on odczuwalny na każdym kroku funkcjonowania klubu od sekcji dziecięcych po pierwszą drużynę Olimpii, i za to dziękujemy!

Serdeczne podziękowania składamy również MOSiR-owi Elbląg za stałą opiekę nad obiektami sportowymi i infrastrukturą, bez której Klub nie mógłby funkcjonować. Wasza praca, choć często niewidoczna jest kluczowa!

Miejskim spółkom: WiK Elbląg, EPEC Elbląg dziękujemy za trwałe wsparcie Klubu na wielu płaszczyznach. Niech owocna współpraca trwająca już od lat stale się rozwija i przynosi nam obustronne profity!

Sportowej Szkole Podstawowej nr. 3 i IV LO w Elblągu dziękujemy za wkład w rozwój młodych sportowców i zaangażowanie w zakorzenianie pasji i etosu ciężkiej pracy w młodych rocznikach! Wasza praca to przyszłość Olimpii Elbląg!

Pamiętajmy, że współdziałając możemy zdecydowanie więcej! Niech rok 2024 będzie naszym rokiem a nasza współpraca niech nadal pomyślnie się układa tworząc przyszłość Olimpii Elbląg!

Dziękujemy!