Menu Zamknij

CO U TRAMPKARZY?

Wciąż z niecierpliwością czekamy na powrót naszej Akademii do wspólnych treningów. Póki co możemy przyglądać się działaniom naszych grup młodzieżowych, które systematycznie wykonują powierzone przez trenerów zadania. Rzućmy okiem w jaki sposób podtrzymują formę trampkarze prowadzeni przez trenera Rafała Starzyńskiego.

W związku z brakiem możliwości normalnego trenowania drużyna rocznika 2007 nie próżnuje. Zespół na każdy tydzień dostaje do wykonania rozpiskę zajęć indywidualnych. Nasi trampkarze podtrzymują głównie dyspozycję fizyczną poprzez bieganie z niską intensywnością, bieganie z wysoką intensywnością, zajęcia motoryczne online z trenerem Kamilem Wengerem, jazdę na rowerze, a do tego w miarę możliwości wykonują zadania z piłkami. Po każdych zajęciach zawodnicy raportują wykonane zadania poprzez zdjęcia, filmiki, screeny.

Na tę chwilę jestem bardzo zadowolony z podejścia zawodników do zajęć indywidualnych i chciałem ich pochwalić za świadomość, że wykonywanie zaleconych im zadań pozwoli im na utrzymanie wypracowanej w zimę dyspozycji. Życzę im wytrwałości i mam nadzieję, szybkiego powrotu do normalnych zajęć treningowych.

Pozdrawiam,
trener Rafał Starzyński.