Menu Zamknij

BILETY NA POGOŃ

Rozpoczynamy sprzedaż biletów na najbliższy mecz rozgrywany przy ul. Agrykola 8. W najbliższą sobotę (23 października) o godzinie 15:00 piłkarze Olimpii Elbląg zmierzą się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Wejściówki kupicie w punkcie sprzedaży mieszczącym się na parterze budynku klubowego, a także online na www.bilet.pax.pl.


Sprzedaż biletów odbywać będzie się w kasie klubowej mieszącej się na parterze od strony nowego parkingu (były kort tenisowy). Wejściówki będzie można nabywać od czwartku do piątku w godzinach 15:00 – 19:00.

Zapraszamy także do kupowania biletów drogą internetową poprzez platformę www.bilet.pax.pl. Wydrukowanie nie jest konieczne.

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że opiekun prawny ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-16 lat oraz seniorów 65+.

Bilety dla zawodników Akademii Olimpii Elbląg należy odbierać w czwartek (21 paź) w budynku przy ul. Moniuszki 29 w godzinach 17:00 – 19:00 lub w piątek (22 paź) w siedzibie klubu przy ul. Agrykola 8 w godzinach sprzedaży biletów. Na jednego zawodnika przypada jeden opiekun prawny.

Pamiętajcie, że każdy sektor ma przypisaną bramę wejściową:

  • A1 i B3 – ul. Agrykola
  • A2 – ul. Wspólna
  • VIP – ul. Kościuszki