Menu Zamknij

Bilety na mecz z Garbarnią

Jutro (czwartek, 25.05) wystartuje sprzedaż biletów na sobotni mecz z Garbarnią Krakow w ramach 33. kolejki eWinner 2. Ligi! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Sprzedaż biletów odbywać będzie się w kasie klubowej mieszącej się na parterze od strony nowego parkingu (były kort tenisowy) w czwartek i w piątek w godzinach od 15.00 do 19.00 oraz w sobotę od godziny 16:30 do ostatniego kibica. W dniu meczu otworzymy dla Was również kasy biletowe mieszczące się przy ul. Agrykola i Wspólnej, co usprawni Wam wejście na sektor A1 i A2 bezpośrednio po zakupie biletu.

Oddaj krew i zgarnij wejściówkę za 1zł!

W przedsprzedaży, która ruszy jutro o g. 15:00 mamy dla Was niespodziankę! Każda osoba, która w teminie 22-26.05 odda krew w dowolnym oddziale RCKiK i okaże podczas zakupy biletu potwierdzenie donacji może nabyć bilet na trybunę A1 lub A2 za symboliczną złotówkę!
Promocja obowiązuje wyłącznie w przedsprzedaży w czwartek i piątek!

Bilety:

W rundzie wiosennej istnieje co prawda możliwość nabycia wejściówek w kasie biletowej w dniu meczu, jednak zachęcamy wszystkich do zakupu ich uprzednio wcześniej drogą elektroniczną lub podczas przedsprzedaży. W ten sposób możecie skorzystać z ulg, a także pomóc usprawnić ruch w bramach wejściowych w dniu meczu. Z góry dziękujemy!

Bilety online: www.bilet.pax.pl – przy zakupie biletów i wprowadzeniu danych samodzielnie przez internet trzeba udokumentować swoją tożsamość przy wejściu na stadion i musi być ona zgodna z tym co jest na wydrukowanym bilecie.

Ceny biletów:

Ceny biletów w przedsprzedaży (ulgowe / normalne):

  • A1 i A2: 15 zł / 20zł
  • VIP: 50zł / 75zł

Ceny biletów w dniu meczu (ulgowe TYLKO do 18 lat / normalne):

  • A1 i A2: 20 zł / 30 zł
  • VIP: 100 zł
wydzrzenie

Ulgi:

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że są pod opieką rodzica (lub opiekuna prawnego), który ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-18 lat (do rocznika 2005) oraz seniorów 65+ (od rocznika 1958).

Prosimy i uczulamy o zabranie ze sobą dokumentu weryfikującego ulgę (dowód osobisty, legitymacja) – osoby kupujące bilet ulgowy w kasie, a nie posiadający dokumentu nie będą wpuszczane.

Bilety dla zawodników Akademii Olimpii Elbląg: zapotrzebowanie na wejściówki dostarcza Trener do czwartku przed meczem mailowo do godziny 24.00.  Na jednego zawodnika przypada jeden opiekun prawny. Nie ma możliwości dostarczania list w późniejszym terminie. Bilety będą wydawane tylko na trybunę A2 – wejście od ul. Wspólnej. A roczniki obsługujące mecz czyli wyprowadzenie, podawanie piłek lub inne czynności wchodzą od toru Kalbar od ul. Kościuszki.

Sektory i bramy:

  • A1 – ul Agrykola (wyremontowana kasa)
  • A2 – ul. Wspólna
  • VIP – ul. Kościuszki (od strony toru „Kalbar”)

* W przypadku wizyty kibiców drużyny przyjezdnej, wejście na sektor A2 odbywać się będzie bramą od strony ul. Kościuszki (od strony toru KALBAR).