Menu Zamknij

BILETY NA MECZ Z BŁĘKITNYMI

Zgodnie z zapowiedzią zakończyliśmy proces weryfikacji listy obecnych właścicieli karnetów, dzięki czemu znamy już pulę biletów, które jutro (piątek) zostaną wdrożone do sprzedaży w siedzibie klubu przy Agrykola 8.

Pula dostępnych biletów w sektorach:

  • A1 – 37 miejsc
  • A2 – 47 miejsc
  • ŁUK – 128 miejsc
  • B3 – 99 miejsc

Cennik biletów:

  • ŁUK – 10zł
  • A1/A2/B3 – 15zł

Sprzedaż biletów będzie odbywała się w pomieszczeniu na parterze budynku od strony nowego parkingu (stary kort tenisowy) od ul. Kościuszki. Kasa czynna w godzinach 09:00 12:00 oraz 15:00 18:00.

W DNIU MECZU KASY BILETOWE BĘDĄ ZAMKNIĘTE

Informujemy, że każdy właściciel karnetu, który wysłał potwierdzającą wiadomość na adres bilet@zksolimpia.pl oraz podał zajmowany przez niego sektor, znajduje się już na liście obecności i może wejść na teren obiektu przy Agrykola 8. Miejsce oraz rząd, które obowiązkowo należy zająć, poznacie Państwo na furtce przy wejściu do sektora. Podczas meczu należy mieć przy sobie maseczkę.

WAŻNE: Każdy sektor ma przypisaną bramę wejściową: dla A1 oraz VIP – brama B2 od ul. Agrykola, dla B3 oraz ŁUK – brama B3 od ul. Agrykola, dla A2 brama B1 od ul. Wspólnej.

Osoby, które są w posiadaniu karnetu, lecz z różnych względów nie mogą pojawić się na sobotnim meczu, mogą ubiegać się o darmowy dostęp do transmisji na platformie TVcom.pl. Jak otrzymać dostęp?

  1. Wyślij do nas wiadomość na adres bilet@zksolimpia.pl w tytule wpisując „KARNET – TVCOM”;
  2. W treści maila zamieść niezbędne dla nas informacje: Imię i nazwisko, numer karnetu (znajduje się obok kodu kreskowego), a także nazwę twojego loginu na platformie TVCOM.pl wraz z adresem e-mail, który został użyty podczas zakładania konta. W jaki sposób je utworzyć dowiesz się klikając tutaj.