Menu Zamknij

BILETY NA HUTNIK

W najbliższą sobotę na Agrykola 8 odbędzie się spotkanie w ramach 7. kolejki rozgrywek 2. Ligi pomiędzy Olimpią Elbląg a Hutnikiem Kraków. Klub uruchamia sprzedaż biletów na te spotkanie.

Po bilety na najbliższy mecz z Hutnikiem Kraków zapraszamy tylko w piątek (2 października) w godzinach 12:00 – 18:00. Wejściówki są już teraz dostępne w sprzedaży internetowej na www.bilet.pax.pl
Punkt sprzedaży znajdować będzie się na parterze budynku od strony nowego parkingu (wjazd od strony toru wrotkarskiego). Wejście główne będzie ZAMKNIĘTE.

Przy zakupie biletu prosimy o okazanie dowodu tożsamości oraz karty kibica.

WAŻNA INFORMACJA DLA WŁAŚCICIELI KARNETÓW!
Mecz Olimpii z Hutnikiem nie był wcześniej uwzględniony w cenie karnetu na rundę jesienną. W związku z tym karnety na najbliższym meczu będą nieważne, a każdy zainteresowany winny jest wyposażyć się w bilet.

 

Podczas meczu trybuna ŁUK będzie zamknięta, a kasy biletowe w dniu meczu będą nieczynne!

WAŻNE: Każdy sektor ma przypisaną bramę wejściową: dla A1 oraz VIP – brama B2 od ul. Agrykola, dla A2 brama B1 od ul. Wspólnej. Wejście od strony ul. Kościuszki przeznaczone jest tylko dla osób uprawnionych do przebywania w Strefie 0.

Transmisję meczu można śledzić na platformie TVCOM.pl w systemie pay-per-view (koszt 15zł).

3 Komentarze

  1. egob

    no dobra, ale cena karnetu była uwzględniana na mecz z Sokołem i na ten mecz mnie nie wpuszczono. To chyba do cholery powinno się wpuścić kibiców co mają karnety na trybunę A2 w ramach rekompensaty co nie.. litości Profesjonaliści. !

  2. Krax

    Ja też będąc posiadaczem karnetu zostałem pozbawiony obejrzenia meczu z Sokołem na żywo ,dzìeki dzieciakom za szmatę i wycie ,a nie z winy klubu.Musiałem zapłacić 15 zł za transmisję żeby zobaczyć swoich ulubienców.A dziśiaj kupiłem bilet na Hutnika online.Takie życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *