Menu Zamknij

BILETY NA GKS BEŁCHATÓW

Rozpoczynamy sprzedaż biletów na najbliższy mecz rozgrywany przy ul. Agrykola 8. W najbliższą sobotę (11 września) o godzinie 19:00 piłkarze Olimpii Elbląg zmierzą się z GKS-em Bełchatów. Wejściówki kupicie w punkcie sprzedaży mieszczącym się na parterze budynku klubowego, a także online na www.bilet.pax.pl.

Sprzedaż biletów odbywać będzie się w kasie klubowej mieszącej się na parterze od strony nowego parkingu (były kort tenisowy). Wejściówki będzie można nabywać od środy do piątku w godzinach 15:00 – 19:00.

Zapraszamy także do kupowania biletów online poprzez platformę www.bilet.pax.pl.

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że opiekun prawny ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-16 lat oraz seniorów 65+.

Bilety dla zawodników Akademii Olimpii Elbląg należy odbierać w środę i czwartek (8-9 września) w budynku przy ul. Moniuszki 29 w godzinach 17:00 – 19:00 lub w piątek (10 września) w siedzibie klubu przy ul. Agrykola 8 w godzinach sprzedaży biletów. Na jednego zawodnika przypada jeden opiekun prawny.

Pamiętajcie, że każdy sektor ma przypisaną bramę wejściową:

  • A1 i B3 – ul. Agrykola
  • A2 i VIP – ul. Kościuszki
  • Brama od ul. Wspólnej będzie nieczynna ze względu na przyjazd kibiców gości.

Powiązane zdjęcia:

1 Komentarz

  1. Кирилл

    Poczatek sezonu dla kibicow Olimpii przypomina pobyt w wesolym miasteczku z biletem na wszystkie atrakcje. Nie ma strachu przed zadnym przeciwnikiem, jest za to duzo radosci ze zdobywanych punktow, ale byl tez dom strachow w Suwalkach, ktory zabral punkty, a na horyzoncie pojawia sie juz najciekawiej zapowiadajacy sie rollercoaster 6. serii gier II ligi. Olimpia kontra Motor Lublin to hit zblizajacej sie kolejki. Bilety czekaja! Stwierdzenie, ze grac trzeba do koncowego gwizdka, jest banalem. Ale mimo wszystko czasami ktos o tym zapomina. Dzis zapomnial lider IV ligi ketrzynska Granica i w doliczonym czasie gry podzielila sie punktami z rezerwami elblaskiej Olimpii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *