Menu Zamknij

BILETY I KARNETY NA RUNDĘ JESIENNĄ

Rusza sprzedaż biletów oraz karnetów na mecze Olimpii Elbląg w rundzie jesiennej 2020/21. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą.

Rozpoczęcie sprzedaży karnetów oraz biletów na najbliższy mecz z Motorem Lublin (sobota, 5 września, godzina 17:00) nastąpi jutro (wtorek, 1 września) o godzinie 12:00 i potrwa do 18:00. Sprzedaż w klubowej kasie trwać będzie do piątku w tym samym przedziale godzinowym.

Punkt sprzedaży znajdować się będzie na parterze budynku od strony nowego parkingu (wjazd od strony toru wrotkarskiego). Wejście główne będzie ZAMKNIĘTE.

Przy zakupie biletu/karnetu prosimy o okazanie dowodu tożsamości oraz karty kibica.

Bilety będą także dostępne w sprzedaży internetowej na www.bilet.pax.pl

Ostatni pojedynek w rundzie jesiennej odbędzie się 27 lub 28 lutego 2021 roku przeciwko drużynie KKS Kalisz. Dokładna data oraz godzina spotkania nie została jeszcze ustalona, a ten mecz zostanie „podpięty” pod sprzedaż biletów i karnetów na rundę wiosenną.

2 Komentarze

  1. MJB

    Sąsiad który uczęszcza też na wszystkie mecze Olimpii zwrócił mi uwagę ,że coś jest nie tak z cenami biletów.Jeżeli on i jego syn za mecz z Motorem mają zapłacic 2 X 20 zł = 40 zł.To obliczył ,że woli usiąsc w fotelu w swoim salonie i obejrzec z synem transmisje za 15 zł.A za pozostałe 25 zł wypic browara i zagryśc dobrym szwajcarskim serem.Pod rozwagę decydentom Olimpii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *