Menu Zamknij

BEZBARWNY REMIS (forBET IV Liga)

fot. Olimpia Elbląg (Marek Lewandowski)

Pożegnanie z sezonem na Skrzydlatej nie zakończyło się ostatecznie zwycięstwem nad Błękitnymi Orneta, nie padło również żadne trafienie do bramki. Zawodnicy Olimpii wraz z trenerem Karolem Przybyłą podzielili się punktami z rywalem, a do końca rozgrywek pozostała już tylko jedna kolejka.


Ostatni mecz u siebie zakończył się niespodziewanym remisem bezbramkowym. Mimo licznych ataków ze strony Olimpijczyków to piłka ostatecznie nie zatrzepotała w siatce przeciwnika i bramkarze mogli się cieszyć po czystym koncie. Drużyna rezerw tym samym nie przedłużyła serii zwycięstw, ale w dalszym ciągu nie doznali porażki od 5. gier. Bliskim zdobycia trafienia dla swojego zespołu był nie kto inny jak Jakub Branecki, dla którego mogło to stworzyć szansę o dalszą walkę o koronę króla strzelców. Niemiłym natomiast elementem spotkania było szybkie zejście Dawida Winiarskiego z powodu kontuzji w 60. minucie, przez co trener zmuszony został wstawić na jego miejsce Łukasza Pokrywkę. 

Drużyna z Ornety dzięki temu remisowi wciąż liczy się the casino apps w walce o utrzymanie w forBET IV Lidze, a trener wraz z zawodnikami szykują się do następnego pojedynku o utwierdzenie się w tym stanie rzeczy. Sebastian Dzierzkiewicz został ukarany żółtą kartką przez sędziego w 77. minucie meczu.

W następnym i ostatnim starciu w tym sezonie Olimpia Elbląg zmierzy się z Błękitnymi Pasym, a spotkanie odbędzie się w Pasymiu, na stadionie przy ul. Jana Pawła II 4.


29. KOLEJKA, FORBET IV LIGA

ZKS Olimpia II Elbląg 0:0 MKS Błękitni Orneta 

NIEDZIELA, 12 CZERWCA, GODZINA 17:00
 Elbląg, UL. Skrzydlata 1A

 

SKŁAD: 98. Ariel Szymonowicz – 33. Kacper Filipczyk, 32. Dawid Wierzba (K), 24. Paweł Kazimierowski – 92. Adrian Szantyr, 21. Sebastian Milanowski, 71. Konrad Łabecki, 34. Norbert Berdyczko (19. Dawid Winiarski 56′,  77. Łukasz Pokrywka 60′), 73. Dawid Panek (81. Krzysztof Płaza 75′) – 99. Dominik Kozera (67. Fabian Żygielewicz 75′), 20. Jakub Branecki

REZERWOWI: 1. Jan Lechowid, 81. Krzysztof Płaza, 77. Łukasz Pokrywka, 19. Dawid Winiarski, 67. Fabian Żygielewicz, 88. Mikołaj Kowalczyk, 66. Kacper Olesiński


GŁÓWNYMI SPONSORAMI OLIMPII ELBLĄG SĄ: