Menu Zamknij

AKADEMIA OLIMPII Z WYRÓŻNIENIEM

Tegoroczne Elbląskie Święto Sportu z wiadomych przyczyn zostało odwołane, lecz nie przeszkodziło to w uhonorowaniu najlepszych sportowców z ramienia Prezydenta Miasta Witolda Wróblewskiego. Wśród nagrodzonych statuetkami nie zabrakło wyróżnienia dla Akademii Piłkarskiej Olimpii Elbląg, która dzięki otrzymaniu Złotej Gwiazdki w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich, znalazła swoje miejsce pośród pozostałych najlepszych zawodników i trenerów z Elbląga.

Mamy wiele powodów do dumy jeśli chodzi o sport. Nasi zawodnicy zdobywają najwyższe trofea w kraju na zawodach poza jego granicami. W sporcie młodzieżowym sklasyfikowani zostaliśmy w ubiegłym roku na 29 miejscu – to o 6 wyżej w stosunku do roku wcześniejszego. To nie robi się samo. Jest to zasługa zawodników, trenerów, działaczy i rodziców. W naszym mieście mamy bardzo zdolną młodzież i dobrą kadrę, która potrafi tę młodzież prowadzić. Raz jeszcze wszystkim gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

– powiedział Witold Wróblewski.

1 Komentarz

  1. MJB

    Prezydent do dymisji za brak przystosowania A 8 do wymogów licencyjnych 1 ligi.Oraz za brak i obcięcie o połowę w jubileuszowym roku 75 lecia Olimpii dotacji .Co za tym idzie wycofania sie drużyny o walkę o 1-szą ligę. Skutki kadrowe już są jak widac opłakane .Chyba że prezydentowi chodzi o plan załozony 2 lata temu odnośnie dołowania Olimpii kosztem wywyższania Concordii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *