GRALI JUNIORZY I TRAMPKARZE (27.03)

Zapraszamy na raport z piłkarskich boisk, na których gościły młodzieżowe zespoły Akademii Olimpii Elbląg. Znajdziecie tutaj wyniki, strzelców bramek, zdjęcia, a także aktualną tabelę dla poszczególnych roczników (po kliknięciu w kategorię).

1:2 – 67′ – Igor Turowski

Następny mecz: ZKS Olimpia Elbląg vs MMKS Concordia Elbląg (03.04, godzina 12:30)

ROCZNIK 2007
(RAFAŁ STARZYŃSKI)

2. KOLEJKA, C1 TRAMPKARZ (EKSTRAKLASA)
NIEDZIELA, 27 MARCA, GODZINA 11:00

ZKS Olimpia Elbląg 1:1 MMKS Concordia Elbląg

1:0 – 39′ – Krystian Kiełpiński

Nie był to nasz najlepszy mecz, bowiem od początku to rywale częściej przebywali na naszej połowie, aczkolwiek stworzyli sobie tylko jedną doskonałą okazję do zdobycia bramki, którą zmarnował skrzydłowy gości. W ogóle mecz nie był ładnym widowiskiem było dużo chaosu, mało płynnych i przygotowanych akcji, ale za to dużo walki i nieustępliwości. My w tym fragmencie też stworzyliśmy sobie jedną doskonałą okazję, którą skutecznie finalizował Krystian Kiełpiński.

Po przerwie nasza gra wyglądała nieco lepiej, szczególnie w początkowej fazie drugiej połowy kiedy to mieliśmy kilka momentów, w których podjęcie innych decyzji zawodnika z piłką mogło dać więcej korzyści dla zespołu. Niestety w wydawałoby się bardzo niegroźnej sytuacji naszemu obrońcy przytrafił się duży błąd z czego skorzystał napastnik gości i wyrównał wynik meczu.

Podsumowując, mecz nie stał na dobrym poziomie jakościowym z czego nie jestem oczywiście zadowolony, mam wiele uwag do zawodników zwłaszcza o podejmowanie nie właściwych decyzji w określonych sytuacjach boiskowych. Natomiast w tej słabszej dyspozycji piłkarskiej żadnemu z zawodników z pewnością nie zabrakło charakteru, ambicji i woli walki i za to im podziękowałem. Ten punkt przyjmujemy oczywiście z niedosytem, ale jednocześnie z pokorą, ponieważ nasza sytuacja kadrowa przed tym meczem wyglądała bardzo kiepsko. Wiec czekamy na powrót naszych zawodników do zdrowia i na mecz rewanżowy.

Następny mecz: UKS Mały Jeziorak Iława vs ZKS Olimpia Elbląg (02.04, godzina 11:00)

ROCZNIK 2005
(WŁADYSŁAW OBRĘBSKI)

2. KOLEJKA, B1 JUNIOR MŁODSZY (EKSTRAKLASA)
NIEDZIELA, 27 MARCA, GODZINA 13:00

ZKS Olimpia Elbląg 2:0 UKS Mały Jeziorak Iława

1:0 – 90′+ 2 – Bartosz Leszczyński
2:0 – 90′+ 5 – Filip Dunaj

W kolejnym meczu uzyskaliśmy drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej, tym razem w Elblągu pokonujemy zespół, który w poprzedniej edycji rozgrywek zajął drugą pozycję. Zespół gości kończył mecz w dziesiątkę, co było spowodowane bardzo ostrą grą drużyny z Iławy, za którą sędzia w 4. minucie doliczonego czasu spotkania ukarał czerwoną kartką zawodnika gości.

Następny mecz: DKS Dobre Miasto vs ZKS Olimpia Elbląg (02.04, godzina 11:00)