Menu Zamknij

ADAM NOCOŃ ROZSTAJE SIĘ Z OLIMPIĄ

Informujemy, iż z dniem 16 czerwca 2020 r., na mocy porozumienia stron, zostaje rozwiązany kontrakt pomiędzy Klubem ZKS Olimpia Elbląg a trenerem Adamem Noconiem.

Nadszedł czas pożegnania i zakończenia mojej pracy w Klubie. Był to okres ciężkiej, ale satysfakcjonującej i emocjonującej pracy. Obejmując zespół na ostatnim miejscu w tabeli postawiono przede mną zadanie utrzymania drużyny na szczeblu 2. Ligi.  Cel ten został osiągnięty. Niestety w obecnym sezonie nie będzie mi dane dokończyć walki o awans do 1. Ligi, pozostawiając zespół na miejscu barażowym. Przepracowany okres dwóch sezonów przyniósł mi wiele satysfakcji. Szczególne podziękowania pragnę skierować do mojego zespołu. Praca z taką drużyną była dla mnie zaszczytem. Doceniam zaangażowanie wszystkich zawodników, ich waleczność, profesjonalizm, charyzmę i dążenie do celu, mimo wielu przeciwności, z którymi boryka się Klub. Z tego miejsca chciałbym także podziękować moim kolegom ze sztabu, kibicom, którzy dopingowali nas nawet w najbardziej oddalonych od Elbląga miejscach, a także wszystkim pracownikom zaangażowanym w życie Klubu. Przykro mi, że kończę tę przygodę w nierozstrzygniętym momencie walki o awans. Włożyłem wiele serca i zaangażowania, aby doprowadzić zespół na tak wysokie miejsce. Dziękuję za współpracę i życzę powodzenia. Adam Nocoń.

Dziękujemy Panu Adamowi za 51 emocjonujących meczów i wspólnie spędzone blisko dwa lata przy Agrykola 8. Historia utrzymania Olimpii w ostatniej kolejce sezonu 2018/2019 pozostanie w pamięci kibiców na zawsze, podobnie jak zacięte mecze z Widzewem Łódź. Niezapomniana będzie również niepodrabialna, charyzmatyczna i pełna werwy pozycja trenerskiego obserwowania zawodów przy linii bocznej.

Trenerze! Życzymy sukcesów na dalszej drodze kariery trenerskiej. Pańską pracę zapamiętamy na długo i mamy ogromną nadzieję, że jeszcze kiedyś przyjdzie nam się spotkać na zielonej murawie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

4 Komentarze

  1. Yuki2012

    Prezydent miasta za tym wszystkim stoi.Dlaczego potrafił zadbac o kase w trudnych chwilach po odejsciu sponsora KRAM dla piłkarek recznych.To były duzo wieksze pieniądze niz brakujące na dzień dzisiejszy Olimpii.Nie bedzie stadionu .Nie bedzie sponsora z prawdziwego zdarzenia.Była Rapsodia .To Olsztyn zablokował budowę zjazdu z 7.Panie Nocoń życze powodzenia w dalszej pracy trenerskiej.Niech pan trafi minimum do zespołu 1 ligowego.Tylko nie do tych brudasów z olsztyna.Jeszcze raz powodzenia.

  2. Pingback:Olimpia z Gryfem już bez trenera Noconia. Jak zespół poradzi sobie z ostatnią drużyną w tabeli?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *