Menu Zamknij

Rusza sprzedaż biletów i karnetów na rundę wiosenną sezonu 23/24!

Od poniedziałek (19 lutego) w sklepie Olimpijczyk rozpocznie się sprzedaż karnetów oraz od środy (21 lutego) rozpocznie się sprzedaż biletów oraz karnetów na domowe mecze ZKS Olimpii Elbląg w rundzie wiosennej sezonu 2023/24. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą.

Sprzedaż biletów i karnetów odbywać będzie się w kasie klubowej mieszącej się na parterze od strony nowego parkingu (były kort tenisowy) od środy do piątku w godzinach od 14.00 – 19.00 

Karnety możecie także nabywać w Sklepie Kibica Olimpijczyk.net przy ul. 12 lutego 23C ( od poniedziałku 19 lutego czynne od 11:00 do 17:00). 

 

W dniu meczu będą sprzedawane TYLKO bilety. Dlatego korzystajcie ze zniżek.   

Sobota od godziny 14.30 do ostatniego kibica w kasach od ul. Agrykola i Wspólnej. 

BILETY 

Czeka nas 6 emocjonujących spotkań na wiosnę 2024 roku rozgrywanych przy Agrykola 8, które mają otworzyć kolejny sezon w 2 lidze i zobaczyć jak udało się skomponować zespół do rywalizacji o najwyższe cele, a naszymi przeciwnikami będą: Skra Częstochowa, Zagłębie II Lubin, ŁKS II Łódź, Stomil Olsztyn, Hutnik Kraków, Polonia Bytom oraz ewentualne spotkania barażowe jeśli do nich się zakwalifikujemy. 

W rundzie wiosennej będzie istniała możliwość nabycia wejściówek w kasie biletowej w dniu meczu, jednak zachęcamy wszystkich do zakupu ich uprzednio wcześniej drogą elektroniczną lub podczas przedsprzedaży. W ten sposób możecie skorzystać z ulg, a także pomóc usprawnić ruch w bramach wejściowych w dniu meczu. Z góry dziękujemy! 

Bilety online od 19 lutego na stronie  www.bilet.pax.pl – przy zakupie biletów i wprowadzeniu danych samodzielnie przez internet trzeba udokumentować swoją tożsamość przy wejściu na stadion i musi być ona zgodna z tym co jest na wydrukowanym bilecie. 

BILETY 

 

Ceny biletów w przedsprzedaży dotyczy meczów poza ze Stomilem (młodzież i kobiety/ senior 65+ / normalne): 

 • A1, A2  10 zł / 15 zł / 20 zł 
 • VIP:  30 zł / 50zł / 75zł 

 

Ceny biletów w dniu meczu (młodzież i kobiety / normalne): 

 • A1 i A2: 20 zł / 30 zł 
 • VIP: 50 zł / 100 zł 

 

MECZ ZE STOMILEM OLSZTN 

Ceny biletów w przedsprzedaży (młodzież i kobiety / senior 65+ / normalne): 

 • A1, A2, B3  20 zł / 30 zł / 40 zł 
 • VIP:  50 zł / 75 zł / 150 zł 
 • ŁUK: 35 zł  

 

Ceny biletów w dniu meczu (młodzież i kobiety / normalne): 

 • A1, A2, B3: 30 zł / 50 zł 
 • VIP: 100 zł / 200 zł 
 • ŁUK: 40 zł  

 

 

ULGI: 

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że są pod opieką rodzica (lub opiekuna prawnego), który ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-18 lat (do rocznika 2006) oraz seniorów 65+ (od rocznika 1959). Ulga przysługuje również kobietom w każdym wieku. Prosimy i uczulamy o zabranie ze sobą dokumentu weryfikującego ulgę (dowód osobisty, legitymacja) – gdyż osoby kupujące bilet ulgowy nieposiadające dokumentu nie będą wpuszczane. 

Bilety dla zawodników Akademii Olimpii Elbląg: zapotrzebowanie na wejściówki dostarcza Trener do czwartku przed meczem mailowo do godziny 24.00.  Na jednego zawodnika przypada jeden opiekun prawny. Nie ma możliwości dostarczania list w późniejszym terminie. Od piątku trzeba już zakupić sobie bilet w normalnych cenach. Bilety będą wydawane tylko na trybunę A2 – wejście od toru Kalbar od ul. Kościuszki (jeśli są kibice przyjezdni) i od ul. Wspólnej w przypadku braku kibiców gości. W przypadku meczu ze Stomilem miejsca będą wyznaczone na trybunie B3 z wejściem od ul. Agrykola od strony szkoły. 

KARNETY 

Ceny karnetów (młodzież i kobiety/ senior 65+ / normalne): 

 • A1, A2: 60 zł / 90 zł / 120 zł 
 • VIP: 170 zł / 250zł / 450zł 

 

Karnety możecie także nabywać w Sklepie Kibica Olimpijczyk.net przy ul. 12 lutego 23C (czynne od 11:00 do 17:00). 

Dodatkowy ewentualny koszt KARTY KIBICA (jeśli jej się nie ma lub została zagubiona) potrzebnego do Karnetów wynosi 10 złotych. 

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo pod warunkiem, że są pod opieką rodzica (lub opiekuna prawnego), który ma ważny bilet lub karnet. Ulga dotyczy dzieci w wieku 7-18 lat (do rocznika 2006) oraz seniorów 65+ (od rocznika 1959). Ulga przysługuje również kobietom w każdym wieku. Prosimy i uczulamy o zabranie ze sobą dokumentu weryfikującego ulgę (dowód osobisty, legitymacja). 

Wśród karnetowiczów, którzy zakupią Karnet na rundę wiosenną oraz na cały sezon zostaną rozlosowane archiwalne koszulki meczowe z poprzednich sezonów. Będzie to dokonywane na każdy meczu domowym zaczynając od meczu ze Skrą Częstochowa. Warunkiem odbioru koszulki jest posiadanie  Karnetu oraz obecność na meczu. 

W przypadku gry w barażach przy Agrykola 8 karnetowicze mają zapewnione wejście w cenie swojego zakupionego Karnetu. 

SEKTORY I BRAMY 

SEKTORY I BRAMY 

 • A1 – ul. Agrykola 
 • A2 – ul. Wspólna* 
 • VIP – ul. Kościuszki (od strony toru „Kalbar”) 

* W przypadku wizyty kibiców drużyny przyjezdnej, wejście na sektor A2 odbywać się będzie bramą od strony ul. Kościuszki (od strony toru KALBAR). 

APLIKACJA KLUBOWA 

KLUB planuje uruchomić nową Aplikację Klubową, która pozwoli wejść na nowy poziom komunikacji między Klubem a Kibicami oraz pozwoli na bieżąco dostrzegać aktualności klubowe. Aplikacja będzie uruchomiona 23 lutego o godz. 12.00. Informacje na stronie i FB. 

Co będzie zawierała nowa Aplikacja:  

 • Aktualności 
 • Terminarz 
 • Typer 
 • Zdobywanie punktów, które będą przynosić korzyści 
 • Głosowania 
 • Ankiety 
 • Zakup biletów – od nowego sezonu 2024/25