Menu Zamknij

DKS wygrał z ZKS-em

Po raz drugi w tym sezonie Olimpia II zagrała na własnym stadionie i niestety ponownie nie wygrała. Kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Skrzydlatej obejrzeli festiwal strzelecki, ale więcej goli padło łupem DKS-u Dobre Miasto.

W pierwszej połowie oglądaliśmy 4 gole, w drugiej również 4. Pierwsze 45. minut było remisowe, w drugich szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylił DKS.

Strzelanie rozpoczęli goście. W 16. minucie Dawid Grablewski wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Odpowiedz Olimpii nastąpiła dwadzieścia minut później. Aleks Kryński wykorzystał sytuację sam na sam i było 1:1. 120 sekund później Yatsenko strzelił na 2:1. Wydawało się, że takim wynikiem zakończy się pierwsza część meczu, ale DKS zdołał wyrównać, zatem do przerwy 2:2.

W drugiej połowie kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami przejęli gości. Były zawodnik Olimpii – Mariusz Bucio ustrzelił dublet, bramkę dołożył również Jakub Brdak. Olimpia odpowiedziała jedynie golem autorstwa Kacpra Sikory.

W następnej kolejce Olimpia zagra na wyjeździe z Romintą w Gołdapi, kolejny mecz w Elblągu 8 września o godz. 17. ze Zniczem Biała Piska.

Olimpia II Elbląg – DKS Dobre Miasto 3:5 (2:2)

0:1 – Grablewski (16.min.), 1:1 – Kryński (37. min.), 2:1 – Yatsenko (39. min.), 2:2 – Nawrocki (45. min.), 2:3 – Bucio (55. min.), 2:4 – Bucio (64. min.), 2:5 – Brdak (73. min.), 3:5 – Sikora (80. min.)

Olimpia II: Januszewski – Sikora, Senkevich (64’ Jasiński), Czernis (83’ Dziurdzia), Yatsenko (83’ Kiełpiński), Kryński, Berdyczko, Leszczyński (54’ Sargalski), Dettlaff, Dzierzkiewicz (64’ Tobojka), Czapliński (64’ Koziełło).