Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

Terminarz II liga sezon 2017/2018

Kolejka 1 -  29-30 lipca (d)
Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo


Kolejka 2 - 5-6 sierpnia (w)
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg


Kolejka 3 - 12-13 sierpnia  (d)
Olimpia Elbląg - Gwardia Koszalin


Kolejka 4 - 19-20 sierpnia (w)
MKS Kluczbork - Olimpia Elbląg


Kolejka 5 - 23 sierpnia (d)
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo


Kolejka 6 - 26-27 sierpnia (w)
Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Elbląg


Kolejka 7 - 2-3 września (d)
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola


Kolejka 8 - 9-10 września (w)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Olimpia Elbląg


Kolejka 9 - 16-17 września (d)
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków


Kolejka 10 - 23-24 września (w)
ŁKS Łódź – Olimpia Elbląg


Kolejka 11 - 30 września-1 października (d)
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów


Kolejka 12 - 7-8 października (d)
Olimpia Elbląg - Warta Poznań


Kolejka 13 - 14-15 października (w)
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg


Kolejka 14 - 21-22 października (d)
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom


Kolejka 15 - 28-29 października (w)
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg


Kolejka 16 - 4-5 listopada (d)
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg


Kolejka 17 - 11-12 listopada (w)
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg


Kolejka 18 - 18-19 listopada (w)
Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg


Kolejka 19 - 25-26 listopada (d)
Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik


Kolejka 20 - 3-4 marca (w)
Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg


Kolejka 21 - 10-11 marca (d)
Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork


Kolejka 22 - 17-18 marca (w)
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg


Kolejka 23 - 24-25 marca (d)
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński


Kolejka 24 - 31 marca (w)
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg


Kolejka 25 - 7-8 kwietnia (d)
Olimpia Elbląg - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)


Kolejka 26 - 14-15 kwietnia (w)
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg


Kolejka 27 - 21-22 kwietnia (d)
Olimpia Elbląg – ŁKS Łódź


Kolejka 28 - 28-29 kwietnia (w)
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg


Kolejka 29 - 5-6 maja (w)
Warta Poznań - Olimpia Elbląg


Kolejka 30 - 9 maja (d)
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy


Kolejka 31 - 12-13 maja (w)
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg


Kolejka 32 - 19-20 maja (d)
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków


Kolejka 33 - 26-27 maja (w)
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg


Kolejka 34 - 2-3 czerwca (d)
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice