forBET IV LIGA: GRANICA ZAMKNIĘTA

Nie udało się Olimpii II Elbląg podtrzymać passy meczów bez porażki. Dziś podopieczni Szymona Wagi musieli uznać wyższość Granicy Kętrzyn.

Mecz w Kętrzynie zaczął się dla rezerw Olimpii Elbląg źle. Bramkarza żółto-biało-niebieskich już w 3. minucie pokonał Marcin Dwulat i przez cała pierwszą połowę podopieczni Szymona Wagi musieli gonić wynik. Dopięli swego w 45. minucie, kiedy Oskar Kordykiewicz strzelił bramkę na 1:1.

O zwycięstwie Granicy przesądziła sytuacja z 75. minuty. W polu karnym Olimpii faulowany został Paweł Kowalewski. Rzut karny na bramkę zamienił Tomasz Bobrowski. Olimpijczykom nie udało się zdobyć bramki, która dawałaby im remis i do Elbląga wracają bez punktu.

W swoim ostatnim meczu w 2019 r. rezerwy Olimpii na własnym boisku podejmą Mrągowię Mrągowo.

Granica Kętrzyn – Olimpia II Elbląg 2:1 (1:1)

Bramki: 1:0 – Dwulat (3. min.), 1:1 – Kordykiewicz (45. min.), 2:1 – Bobrowski (75. min., karny)

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg