Menu Zamknij

CLJ-KA NIE W TYM ROKU (2004)

Niestety w tym roku nie uda się naszym juniorom awansować do Centralnej Ligi Juniorów. Porażka 4:0 ze Stomilem Olsztyn przesądziła o tym, kto awansuje z pierwszego miejsca w tabeli i zawalczy z Jagiellonią Białystok o najbardziej prestiżowe młodzieżowe rozgrywki w Polsce.

Mimo dobrej, bezbramkowej pierwszej części spotkania ostatecznie przegraliśmy 4:0 grając ostatnie 20 minut w dziesiątkę. Czego zabrakło? Trochę szczęścia, więcej wiary w siebie, może trochę umiejętności. Przed nami jeszcze jedno spotkanie ze Stomilem w najbliższą sobotę (14 listopada), które niestety będzie już tylko formalnością. Mimo wszystko naszej drużynie należą się podziękowania i słowa uznania za ambitną postawę oraz walkę w całej rundzie. Przed nami nowe cele i wyzwania. Stomilowi Olsztyn i Szkółce Piłkarskiej KS Constract dziękujemy za sportową rywalizację, która w końcu w naszej lidze wojewódzkiej stała na naprawdę wysokim poziomie. Stomilowi życzymy także powodzenia w meczach barażowych!

– Karol Przybyła.

Kolejna szansa walki o Centralną Ligę Juniorów nadarzy się w kolejnej rundzie, jednak ewentualny awans wywalczony przez drużynę Karola Przybyły będzie szczęściem dla młodszego rocznika prowadzonego przez trenera Władysława Obrębskiego.

My także gratulujemy chłopcom ambitnej i pełnej zaangażowania walki do ostatnich minut i już teraz trzymamy kciuki za dobre wyniki w kolejnej rundzie.