Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

8 luty

Dziennik Olimpii Elbląg

Dziennik Olimpii Elbląg

Kolejny krok w stronę profesjonalizacji Akademii ZKS Olimpia Elbląg. Młodzi piłkarze, ich rodzice, a także wszyscy trenerzy, mają już dostęp i korzystają z narzędzia jakim jest dziennik ProTrainUp.

„Dziennik w Olimpii jest niezbędny do nadzorowania i prawidłowego prowadzenia szkolenia, zgodnego z wprowadzonym systemem szkolenia zawodników Akademii Piłkarskiej Olimpii Elbląg” - mówi Karol Przybyła trener koordynator ZKS Olimpia Elbląg.

Dziennik ma wiele zalet: pozwala usystematyzować i uporządkować całość procesu szkolenia, pomaga monitorować postęp zawodników, a także prowadzi archiwizację treningów, wyników czy indywidualnych statystyk zawodników.

Z dziennika ProTrainUp korzystają wszyscy członkowie Akademii Olimpia Elbląg. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wykorzystanie tego narzędzia zależą od punktu widzenia i potrzeb różnych użytkowników. Trener zyskuje fantastyczne narzędzie statystyczne, które integruje w jednym miejscu zarówno dane ilościowe, jak i jakościowe w postaci komentarzy pozostawianych przy danych treningowych lub meczowych.
Klub zyskuje narzędzie do stałego monitoringu pracy trenerskiej oraz kreowania wewnętrznego systemu szkolenia klubu.
Zawodnik może obserwować jak radzi sobie na treningach, co powinien poprawić, a w jakich elementach osiągnął już dobre wyniki.
Rodzice młodych zawodników mogą mieć wgląd w wyniki sportowe swoich dzieci. Mogą także sprawdzić, czy uczęszczają one regularnie na treningi swojej drużyny.

ProtTrainUp pozwala także na komunikowanie się trenera z zawodnikami (przesyłania materiałów, gotowych treningów w formie animacji – pozwala to zaoszczędzić czas na tłumaczenie ćwiczeń w trakcie zajęć), czy zawodników między sobą. Komunikator serwisu ProTrainUp stworzony został na wzór najlepszych rozwiązań tego typu i nie odbiega funkcjonalnością i niezawodnością od popularnych serwisów społecznościowych.

Akademia Olimpia Elbląg korzystać będzie ze specjalnej wersji dziennika ProTrainUp – dedykowanej ZKS Olimpia Elbląg, dzięki której użytkownicy mają dostęp do bogatej bazy materiałów szkoleniowych a także w ramach podjętej współpracy profesjonalnych, bezpłatnych szkoleń dla kadry trenerskiej.
Dodatkowo będziemy mieli dostęp do specjalnego programu SportLiveTag do wykonywania analizy gry naszych drużyn oraz poszczególnych zawodników co jeszcze bardziej podniesie profesjonalizm w szkoleniu w Naszej Akademii.

Z dziennika ProTrainUp korzystają znane kluby w Polsce: Zagłębie Lubin (znane z bardzo dobrej pracy z młodzieżą), Górnik Zabrze, Zagłębie Sosnowiec czy Cracovia Kraków, Wisła Kraków.

Umowę z ProTrainUp podpisali: Paweł Guminiak Prezes Zarządu ZKS Olimpia Elbląg i Dariusz Kaczmarczyk Wiceprezes Zarządu ZKS Olimpia Elbląg.