Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

28 listopad

Olimpijska Liga Mistrzów

Olimpijska Liga Mistrzów

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy do sportowej rywalizacji. Skompletuj skład, zbierz drużynę, przeżyj fantastyczną zabawę połączoną ze sportową rywalizacją.

OLIMPIJSKA LIGA MISTRZÓW czyli piłkarska liga dla amatorów w kategorii wiekowej: 30+. Rozgrywki odbywać się będą w soboty od godziny 16:00. Zimowe, sobotnie, późne popołudnia spędź ze znajomymi i przeżyj piłkarskie emocje.

OLIMPIJSKA LIGA MISTRZÓW jest organizowana przez Związkowy Klub Sportowy Olimpia Elbląg. OLM rozgrywana będzie na Hali Piłkarskiej przy ul. Daszyńskiego 1. Jest to jedyny ośrodek na Warmii, w którym nawierzchnię stanowi pełni profesjonalna sztuczna trwa holenderskiej firmy EDEL GRASS, posiadająca certyfikat FIFA2!

Hala piłkarska, z boiskiem o wymiarach 20x40, umożliwia grę w piłkę nożna bez względu na panującą pogodę. Opady śniegu, ulewny deszcz czy mroźne wieczory nie stanowią problemu dla chcących pograć w piłkę nożną na Naszej Hali. Boisko jest zadaszone i ogrzewane – dres zostaw w domu; spakuj do torby krótkie spodenki i koszulkę. U Nas nie musisz się martwić, że zmarzniesz.

Organizatorzy planują rozgrywanie OLM systemem każdy z każdy. Drużyny mogą zgłosić maksymalnie 15 osób. Mecze rozgrywane są „piątkami” (w tym bramkarz) 4+1. Dokonywanie zmian w czasie gry prowadzone jest systemem „hokejowym” tylko w wyznaczonej strefie zmian. Czas trwania meczu to dwie połowy po 15 minut.

Ze znajomymi macie własny amatorski klub? Z kolegami z pracy chcielibyście wspólnie pograć w piłkę? Nie zwlekajcie! Zgłoście drużynę do OLM!

Biorąc udział w Olimpijskiej Lidze Mistrzów zapewniamy:
- sportową rywalizację w duchu Fair Play
- boisko ze sztuczną nawierzchnią
- profesjonalną obsługę sędziowską
- profesjonalną obsługę medyczną
- profesjonalną obsługę video i foto
- nagrody dla wszystkich drużyn
- nagrody indywidualne: król strzelców, najlepszy bramkarz, najlepszy zawodnik
- relacje live na FB

Wpisowe to 550 zł. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 grudnia*. Nie czekaj, zarezerwuj miejsce, zgłoś drużynę i wygraj pierwszą edycję OLIMPIJSKIEJ LIGI MISTRZÓW.


Wejdź do gry:

508189479; 509901497

promocja@zksolimpia.pl, kontakt przez wiadomość prywatną na www.facebook.pl/zksolimpiaelblag

* jeżeli do 6 grudnia do OLM nie zgłosi się przynajmniej 6 drużyn, liga nie zostanie rozegrana.