Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

8 wrzesień

Wizyta u Prezydenta

Wizyta u Prezydenta

- Będziemy się spotykać regularnie i dzięki temu wypracujemy wspólne stanowisko w kwestii modernizacji stadionu dla Olimpii – zaznaczył Witold Wróblewski Prezydent Elbląga na spotkaniu z władzami Olimpii Elbląg.

Paweł Guminiak Prezes Zarządu ZKS Olimpia Elbląg i Łukasz Konończuk Wiceprezes omówili na spotkaniu wiele kwestii dotyczących funkcjonowania klubu.

- Finanse zawsze są tematem, który najbardziej interesuje obie strony – zaznaczył Paweł Guminiak. - Prezydent przedstawił nam złożoną sytuację miasta. My ją doskonale rozumiemy. Dlatego też, wypracowaliśmy formułę kolejnych wizyt w ratuszu. Następne spotkania z Prezydentem poświęcimy już koncepcyjnemu podejściu do finansowania zmian przy Agrykola 8. Zmian, które są tak ważne dla wszystkich kibiców Olimpii – dodał Prezes Guminiak.

Prezydent Witold Wróblewski potwierdził swoją obecność na gali z okazji 70-lecia istnienia Olimpii, która odbędzie się 11 września o godzinie 18:00 w hali CSB.
- Gala będzie idealna okazją do zaprezentowania siły Olimpii – dodał Łukasz Konończuk wiceprezes Olimpii Elbląg. - Jesteśmy klubem stabilnym, klubem z aspiracjami, a we współpracy z miastem możemy spokojnie myśleć o grze na wyższym szczeblu rozgrywkowym.

Prezydent Elbląga otrzymał od Olimpii Elbląg koszulkę meczową z numerem jeden. Koszulka przypominać będzie Prezydentowi, że klubem który pochwalić się może największą liczbą zagorzałych kibiców, ma bogatą i niesamowitą, bo już 70-letnią historię jest właśnie ZKS Olimpia.