Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

31 sierpień

Ważny mecz przy Agrykola 8

Ważny mecz przy Agrykola 8

Już w najbliższą sobotę (5 września godz. 17:00) lider III ligi, ZKS Olimpia Elbląg zagra z zajmującym trzecie miejsce w tabeli Huraganem Morąg

W sześciu rozegranych kolejkach ZKS Olimpia zgromadziła 16 punktów (5 zwycięstw i jeden remis). Huragan Morąg w trzecioligowej tabeli jest tuż za Olimpią. 15 puntów - daje im trzecią pozycję ex aequo z Sokołem Ostróda.

- Bardzo liczymy na Wasz doping, przy pełnym stadionie gra się zdecydowanie lepiej – powiedzieli piłkarze Olimpii. - To jest ważny dla nas wszystkich mecz. Trzeba wygrać i zdecydowanie liderować w tabeli.

Liczymy na to, że po wakacjach frekwencja przy Agrykola 8 będzie wyższa. Tym bardziej, że klub uruchomił możliwość zakupu biletu przez internet. Kupienie biletu w kasie stadionu nadal będzie możliwe – należy jedynie mieć przy sobie nr PESEL.
Kupienie biletu przez internet jest zdecydowanie wygodniejsze. Jest to także bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową: www.bilet.pax.pl w zakładkę piłka nożna i wybrać mecz Olimpii na który chce się kopić bilet.

Niezbędne będzie logowanie do systemu (login i hasło). Po kilku chwilach na nasz adres e-mail przyjdzie potwierdzenie logowania i można kupować bilet. Wystarczy wybrać sektor i miejsce i przejść do płatności.

Bilet można kupić również przez telefon komórkowy. Na chwilę obecną ze sprzedaży wyłączony jest sektor B (trybuna prosta).

Zachęcamy wszystkich kibiców do korzystania z kupna biletu on-line. Łatwy i szybki sposób.

Spotkajmy się w sobotę przy Agrykola 8! Wszyscy na stadion, wszyscy na Olimpię!