Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

2 kwiecień

W podróży po punkty

W podróży po punkty

W najbliższy piątek Olimpia zagra z Huraganem Morąg. Juniorzy z centralnej Ligi wybiorą się do Krakowa walczyć o ligowe punkty z tamtejszą Wisłą. 

Olimpia jest zdecydowanym faworytem pojedynku z Huraganem. W głowach piłkarzy zapewne siedzi jeszcze porażka z zespołem z Morąga w pierwszej rundzie. Przy Agrykola 8 Huragan wygrał 1:0, a  piłkarze Olimpii razili nieskutecznoscia. Tym razem ma być inaczej.

W zespole Adama Borosa nie ma kontuzji (oprócz Antoni Kołosowa). Po ostatnim zwycięstwie z MKS Korsze 3:0 w drużynie panuje dobra atmosfera. Pilkarze liczą,  że ich gra z meczu na mecz będzie wyglądała lepiej dla oka, a już na pewno będzie efektywna. Na stratę punktów nie można sobie pozwolić. 

Początek spotkania o godz. 15.00 w piątek 3 kwietnia na stadionie w Morągu.

W Centralnej Lidze Juniorów kolejne trudne spotkanie rozegra zespół trenera Dariusza Kaczmarczyka. Młodzi elblążanie zmierzą się z faworyzowaną Wisłą Kraków, która zajmuje 8 miejsce w tabeli mając na koncie 30 punktów. Olimpia w poprzedniej kolejce pokazała, że w zespole drzemią duże możliwości wygrywając z liderem rozgrywek Legią Warszawa 2:0. W Krakowie liczymy na zdobycz punktową elblążan.

Spotkanie odbędzie się w piątek 3 kwietnia o godz. 11:00 na stadionie Wisły przy ul. Reymonta.