Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

10 wrzesień

CLJ U-15: REMIS Z POLONIĄ

CLJ U-15: REMIS Z POLONIĄ

Remisem zakończył się nasz kolejny mecz, rozegrany w ramach 4. kolejki CLJ U-15. Tym razem punktami podzieliliśmy się z Czarnymi Koszulami.

Centralna Liga Juniorów U-15


ZKS OLIMPIA ELBLĄG 1:1 MKS POLONIA WARSZAWA

1:0 - Tymoteusz PRYCZKOWSKI (25min)
1:1 - Jakub HAŁUBEK (37min)

Skład: Damian Kowalczyk, Bartek Leszczyński, Filip Kasprzykowski, Tomek Łoś, Tymek Pryczkowski, Mikołaj Sanocki, Mateusz Głowiński, Janek Piróg, Szymek Grączewski, Kordian Stolarowicz, Artur Łąpieś.

Na zmiany wchodzili: Filip Sokół, Dawid Olejniczak, Wojtek Stróżewski, Marek Mostowiec, Kuba Ziółkowski.


Mecz od samego początku miał wyrównany przebieg, chociaż fizycznością ustępowaliśmy gościom, ale do tego pomału zaczynamy się przyzwyczajać. W 25 minucie na prowadzenie wyprowadził nas Tymek Pryczkowski wykorzystując dośrodkowanie Szymka Grączewskiego z rzutu rożnego i głową umieścił piłkę w bramce Polonii. Niestety nie udało się nam zejść na przerwę z przewagą jednej bramki, ponieważ w 33 minucie goście po składnej akcji wyrównali stan meczu. Po przerwie dalej oglądaliśmy zacięty mecz, ale żadnej z drużyn nie było dane strzelić zwycięskiej bramki.

Komentarz trenera Rafała Starzyńskiego:

- Uważam, że zagraliśmy dobry mecz. Widzieliśmy ambitnie walczącą młodą Olimpię. W porównaniu z poprzednim meczem zdecydowanie lepiej zaprezentowaliśmy się w defensywie jako cały zespół i nie dopuściliśmy do stwarzania groźnych sytuacji przez drużynę Polonii. Niedosyt jednak pozostał, bowiem niewiele nam brakowało do zdobycia kompletu punktów. W decydujących momentach zabrakło nam chyba doświadczenia i wyrachowania w sytuacjach podbramkowych. Mam nadzieję, że ten mecz jeszcze bardziej zmotywuje naszych zawodników do pracy w tygodniu oraz sprawi, że będą mieli jeszcze większą wiarę w swoje umiejętności co pozwoli nam skutecznie walczyć o punkty w kolejnych meczach.


Następny mecz:

MKS Ząbki - ZKS Olimpia Elbląg
14.09.2019r. godzina 14:15