Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

9 maj

OSTATNI MECZ NA A8

OSTATNI MECZ NA A8

Kończy się powoli wiosenny maraton. Terminarz meczów w rundzie wiosennej zamyka się 19 maja, ale zanim wyjedziemy do Torunia, przed nami chyba najważniejsza walka w tym roku. W sobotę zagramy z Resovią Rzeszów.


Końcowy rezultat tego spotkania może nam dać odpowiedź na pytanie, które każdy kibic interesujący się Olimpią zadaje sobie codziennie - czy Związkowi się utrzymają?

Opcji na to, by Żółto-biało-niebiescy pozostali w 2. lidze jest kilka, ale na ten moment nie ma co bawić się we wróżenie z fusów. W sobotę będzie liczyć się tylko zwycięstwo i zgromadzenie 40. punktów, które dadzą nam dobry kapitał przed ostatnim meczem sezonu przeciwko Elanie.

Goście z Rzeszowa nie mają ostatnio najlepszej passy. Aktualnie zajmują 10. miejsce, ale ich dwa ostatnie mecze kończyły się fiaskiem. Stracili łącznie 3 bramki i nie zdobyli ani jednej. Odmiennym faktem jest to, że mierzyli się z zespołami z górnej części tabeli i zapewne żadnej drużynie nie byłoby łatwo zdobyć kompletu punktów w rywalizacji przeciwko nim. Tak czy inaczej mają 6 punktów przewagi nad zespołem Adama Noconia i do końca sezonu nie muszą martwić się o to, czy wrócą do rozgrywek na poziomie 3. ligi.

Przyjazd Resovii wiąże się z powrotem na A8 byłego zawodnika Olimpii. Do Elbląga przyjedzie bardzo dobrze znany kibicom bramkarz Wojciech Daniel, który od tego sezonu zeprezentuje barwy Resovii. W koszulce Olimpii bronił dostępu do bramki w 37 meczach i 12 razy udawało mu się zachowywać czyste konto.


Ostatni domowy mecz sezonu 18/19 w ramach 33. kolejki przeciwko Resovii Rzeszów odbędzie się w najbliższą sobotę (11.05) o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Elblągu.

Nie może Ciebie zabraknąć! Weź ze sobą swoich bliskich i wspieraj naszych głośnym dopingiem. Twoja obecność jest bezcenna!


Oszczędź sobie czasu stania w kolejce w dniu meczu i przyjdź po bilet do budynku klubu lub wejdź na bilet.pax.pl. Czekamy na Ciebie do piątku od godziny 10:00 do 18:00

Skorzystaj z cen przedsprzedażowych:

ŁUK – 10zł
A1/A2 – 15zł
VIP – 60zł

W dniu meczu kasy biletowe będą czynne od godziny 15:00, a bilety będzie można zakupić w dwóch kasach od strony Agrykola (przy trybunie B oraz ŁUK-u). Ceny biletów w dniu meczu:

ŁUK – 15zł
A1/A2 – 20zł
VIP – 75zł