Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

7 kwiecień

GARŚĆ INFORMACJI PRZED MECZEM Z WIDZEWEM

GARŚĆ INFORMACJI PRZED MECZEM Z WIDZEWEM

Już w najbliższą środę rozegramy zaległy mecz 18. kolejki 2 ligi z Widzewem Łódź. Poniżej znajdziesz garść ważnych informacji przed tym spotkaniem oraz odpowiedzi na najcześciej powtarzające się pytania kibiców.

CZY BILETY Z JESIENI OBOWIĄZUJĄ RÓWNIEŻ W ŚRODĘ?

- Tak, bilety na mecz z Widzewem Łódź, które zostały zakupione jesienią, a nie zostały zwrócone, obowiązują i zachowują swoją ważność również w środę.
 

CZY MUSZE MIEĆ ZE SOBĄ JAKIŚ DOKUMENT?

- Tak. Należy mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość (ze zdjęciem i numerem PESEL). W przypadku osób niepełnoletnich może być to legitymacja szkolna.
 
CZY SĄ JESZCZE BILETY W SPRZEDAŻY?

- Tak. W sprzedaży pozostało jeszcze około 440 biletów. Najwięcej na ŁUK i na trybunę A2 ("rodzinną"). Kilka miejsc znajdziesz również na trybunie VIP.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ NABYĆ BILET NA MECZ Z WIDZEWEM ŁÓDŹ?

- Na ten mecz klub prowadzi wyłącznie sprzedaż stacjonarnom. Nie ma możliwości kupienia biletu przez Internet. By kupić bilet na to wyjątkowe spotkanie, należy przygotować numer PESEL i odpowiednią ilość pieniędzy. 

CZY ZA BILET MOGĘ ZAPŁACIĆ KARTĄ?

- Tak.

ILE KOSZTUJĄ BILETY NA TEN MECZ W PRZEDSPRZEDAŻY?

- ŁUK - 15 PLN / A1 - BRAK MIEJSC / A2 - 20 PLN / VIP - 100 PLN

ILE KOSZTUJĄ BILETY W DNIU MECZU?

- ŁUK - 20 PLN / A1 - BRAK MIEJSC / A2 - 30 PLN / VIP - 120 PLN

CZY W KLUBIE KUPIĘ PAMIĄTKI KLUBOWE, NP. SZALIK LUB KOSZULKĘ?

- W budynku klubowym przy Agrykola 8 nabyć można koszulki Olimpii. Wszelkie inne gadżety kupisz w sklepie Olimpijczyk. Przypominamy, że posiadacze karnetów mogą nabyć koszulkę Olimpii za zaledwie 50 zł. Na tę chwilę dysponujemy wszystkimi rozmiarami.

CZY WYGRAMY?

- Pełne trybuny z pewnością mogą w tym pomóc! 

W JAKICH GODZINACH MOGĘ KUPIĆ BILET W PRZEDSPRZEDAŻY?

- W poniedziałek i we wtorek od godz. 10:00 do godz. 18:00 w budynku klubowym przy ul. Agrykola 8 będzie można nabyć bilety na mecz z Widzewem Łódź w sprzedsprzedaży. 
 
CZY W DNIU MECZU (W ŚRODĘ, 10.04.2019 R.) BĘDĘ MÓGŁ KUPIĆ BILET NA TEN MECZ?

- Jeżeli zostanie jakaś pula biletów na środę, to bilety będzie można nabyć (w cenie jak wyżej) w kasach biletowych od ul. Agrykola już od godz. 17:30. Warto jednak przemyśleć, czy nie lepiej kupić bilet wcześniej i ominąć ewentualne kolejki.

 

SPONSOREM MECZU Z WIDZEWEM ŁÓDŹ JEST FIRMA EL-ŚRUB!

 

WAŻNE: Z UWAGI NA PRZYJAZD KIBICÓW GOŚCI KASY I WEJŚCIE OD UL. WSPÓLNEJ DLA KIBICÓW GOSPODARZY BĘDĄ NIECZYNNE.