Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

10 marzec

ZWYCIĘSTWO Z POMEZANIĄ (AKADEMIA)

ZWYCIĘSTWO Z POMEZANIĄ (AKADEMIA)

W bardzo wietrzny niedzielny ranek zagraliśmy swój ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej (za tydzień wolny weekend). Mecz zakończył się zwycięstwem Olimpijczyków 3:0, choć niestety w naszym wykonaniu był bardzo przeciętny.


Mimo, że goście nie stworzyli zagrożenia pod naszą bramką bowiem nasza przewaga była bardzo wyraźna to jakość naszej gry pozostawiała dzisiaj wiele do życzenia. Nie było płynności w grze ponieważ wiele podań było niedokładnych w czym często udział brały podmuchy wiatru. Graliśmy zbyt wolno, przez co byliśmy przewidywalni i ułatwialiśmy przeciwnikowi grę w defensywie. Reasumując nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu, ale dobrze że trafił się jeszcze przed ligą.

Bramki w tym meczu strzelili Wojtek Stróżewski (a. Filip Sokół), Dawid Olejniczak oraz Mikołaj Sanocki (a. Bartek Gumiński).

Olimpia – Pomezania Malbork 3:0 (2:0)


Skład ZKS Olimpia Elbląg: Michał Tyburski, Tomek Łoś, Artur Łąpieś, Kacper Łaszak, Denis Van Ieperen, Bartek Leszczyński, Dawid Olejniczak, Kordian Stolarowicz, Filip Sokół, Jan Piróg, Wojtek Stróżewski.

Po przerwie grali: Maciek Pawełoszek, Mikołaj Sanocki, Filip Kasprzykowski, Tymek Pryczkowski, Alan Dziurdzia, Karol Ornoch, Paweł Pytelewski, Sebastian Brzuziewski, Bartek Gumiński, Szymon Szopiński, Krzysiek Rokita.