Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

4 marzec

CONSTRACT CUP 2019

CONSTRACT CUP 2019

W niedzielę (3.03) rocznik 2011 wziął udział w turnieju organizowanym przez KS Constract Lubawa. 


Turniej Constract Cup 2019

Wczoraj (3.03) odbył się turniej organizowany przez KS Constract w Lubawie. Na parkiecie spotkało się 8 drużyn: oprócz dwóch zespołów gospodarzy (finalisty zimowych rozgrywek w roczniku 2011) zobaczeliśmy także Polonię Lidzbark Warmiński (zwycięzca zimowych rozgrywek na hali w roczniku 2011), Naki Olsztyn, Młode Talenty Susz, Pisa Barczewo i Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym i trwały 10 minut. Sam wynik był sprawą drugorzędną, liczyło się zaangażowanie, czerpanie przyjemności z gry oraz realizacja zadań wyznaczonych przez trenerów.
Olimpijczycy walczyli w każdym meczu, zostawiając na boisku serducho i sporo potu. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony - była radość po zwycięstwie i smutek po porażce. Ostatecznie zajmujemy 4 miejsce, jednak wszyscy z Lubawy wyjeżdżają zadowoleni z dużym bagażem doświadczenia.


Skład: Chętnik Makary, Józefowski Dawid, Kolasa Szymon, Kozłowski Alan, Kuliński Aleks, Perwenis Konstanty, Serniak Kacper, Tocha Gabriel, Wojciechowski Hubert, Wojtaś Olaf

 

Wyniki Olimpii:

Olimpia Elbląg - Młode Talenty Susz 2:1
Olimpia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5:0
Olimpia Elbląg - Constract Lubawa (czarni) 1:3
Olimpia Elbląg - Naki Olsztyn 0:2
Olimpia Elbląg - Pisa Barczewo 1:1
Olimpia Elbląg - Constract Lubawa (biali) 0:2
Olimpia Elbląg - Polonia Lidzbark W. 1:0