Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

18 luty

16 BRAMEK W MECZU OLIMPII (2005)

16 BRAMEK W MECZU OLIMPII (2005)

Zawodnicy z rocznika 2005 Olimpii Elbląg zagrali sparing z Polonią Pasłęk. Przeciwnik nie postawił nam zbyt wielkiego oporu, o czym świadczy sam wynik. 16:0.

"Nasz przeciwnik w tym sparingu nie zawiesił nam wysoko poprzeczki, w zasadzie o takim meczu nie ma za bardzo co mówić, poza tym, że się odbył. Kontrola nad meczem pełna, bramkarze naszego zespołu bezrobotni, całkowita deklasacja. Do poprawy u nas z pewnością koncentracja, gra zespołowa i konsekwentne realizowanie założeń do ostatniego gwizdka, bowiem przy bardzo wysokim wyniku zbyt wielu naszym zawodnikom zależało na zdobyciu bramki przez co momentami płynność gry była na niskim poziomie" - powiedział trener Rafał Starzyński.

Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim Szymon Grączewski. Doskonale kreował grę, popisywał się sutecznym drybling i skutecznością, ale też zaangażowaniem w defensywie. W sparingowym sptokaniu z Polonią Pasłęk zdobył aż 6 bramek i dołożył do tego 2 asysty.

 

Olimpia Elbląg - Polonia Pasłęk 16:0 (4:0)

Bramki strzelali: Szymon Grączewski 6, Mateusz Głowiński 2, Alan Dziurdzia 2, Marek Mostowiec 2, po jednej Filip Sokół, Szymon Szopiński, Kordian Stolarowicz i jedna bramka samobójcza.

Skład: Michał Tyburski, Kacper Łaszak, Artur Łąpieś, Filip Kasprzykowski, Tomek Łoś, Tymek Pryczkowski, Mikołaj Sanocki, Dawid Olejniczak, Mateusz Głowiński, Alan Dziurdzia, Wojtek Stróżewski.

Na zmiany wchodzili: Adam Szajkowski, Szymon Szopiński, Szymon Grączewski, Filip Sokół, Bartek Gumiński, Krzysztof Rokita, Kordian Stolarowicz, Marek Mostowiec, Paweł Pytelewski, Denis Van Ieperen