Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

1 luty

GARNITURY.ELBLAG.PL NOWYM SPONSOREM OLIMPII!

GARNITURY.ELBLAG.PL NOWYM SPONSOREM OLIMPII!

Z nowym rokiem Olimpia wzmacnia się nie tylko na boisku, ale i w biznesie. Do drużyny dołącza sklep internetowy garnitury.elblag.pl!

Firma Handlowo Usługowa Marianna Koźlarek Henryk Koźlarek s.c. powstała w 2008 r. i specjalizuje się w sprzedaży odzieży męskiej.

W sklepie stacjonarnym w Elblągu przy ulicy 1 Maja 44, a od niedawna także online, na: garnitury.elblag.pl możemy znaleźć kilka tysięcy wysokiej jakości produktów - od bielizny i koszul, po buty, galanterię skórzaną, czy garnitury na każdą okazję.

"W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na rzetelność i uczciwość. Do naszych klientów podchodzimy z dużą dbałością o ich zadowolenie z dokonanych zakupów" - mówi pani Marianna Koźlarek - "To rodzinny biznes. Razem z mężem kochamy Elbląg, tu mieszkamy, żyjemy i tu zdecydowaliśmy się rozwijać naszą działalność, choć to niełatwy rynek. Tak samo, jak klub wiemy co to smak codziennego trudu w dążeniu do celu. Współpraca z Olimpią daje nam zupełnie nowe możliwości, zwłaszcza w zakresie promocji biznesu. Wiemy, że klub stawia teraz na regionalną tożsamość i liczy na wsparcie lokalnego biznesu, do którego też wyciąga pomocną rękę. My, też utożsamiamy się z miastem i jego mieszkańcami, a dziś czujemy dumę z dołączenia do drużyny i głęboko wierzymy, że ta współpraca przyniesie obupólne korzyści."

 

Państwa Koźlarek gorąco witamy w drużynie, a wszystkich kibiców i sympatyków Olimpii serdecznie zachęcamy do zakupów na garnitury.elblag.pl.