Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

21 styczeń

OLIMPIJSKI DZIEŃ BABCI I DZIADKA

OLIMPIJSKI DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka (21. i 22. stycznia) Klub wraz ze swoimi wychowankami i ich dziadkami przygotował coś wyjątkowego.

Szukając najlepszego prezentu dla naszych babć i dziadków, poszukajmy go w swoich sercach i kalendarzach. To czas i rozmowa są najlepszym z nich.

Postanowiliśmy Was zainspirować, ale też dać iskierkę do dalszych rozmów naszym gościom: wychowankom akademii Olimpii Elbląg i ich dziadkom. Kilka prostych pytań dało zaskakujące nawet odpowiedzi. Nagranie z rozmowami... o życiu, dziś wieczorem pojawiło się na oficjalnym kanale Olimpii Elbląg na youtube [TUTAJ]. 

Dziękujemy także naszym gościom: pani Leokadii Piór, panu Waldemarowi Nowakowi oraz zawodnikom naszej akademii: Bartoszowi Roszkowskiemu i Szymonowi Dziewiałtowiczowi. Mamy nadzieję, że dla Was będzie to również wspaniała pamiątka, która każdego roku przypomni o tym najważniejszym prezencie dla bliskich.


 
Jednocześnie, z tego miejsca w imieniu całego ZKS Olimpia Elbląg pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia i podziękowania wszystkim babciom i dziadkom, za ich trud i wkład w wychowanie kolejnych pokoleń. Dużo zdrowia i energii oraz jak najwięcej radosnych chwil! 
 
ZKS Olimpia Elbląg