Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

10 styczeń

BOGDANOWICZ: "ZGŁASZAM PEŁNĄ GOTOWOŚĆ!"

BOGDANOWICZ: "ZGŁASZAM PEŁNĄ GOTOWOŚĆ!"

15 października ubiegłego roku podczas meczu z Gryfem Wejherowo doświadczony, 28-letni obrońca Mateusz Bogdanowicz, uszkodził dwie łękotki boczną i środkową. 15 listopada odbył operację. Od razu po niej rozpoczęła się rehabilitacja, a teraz dostał zielone światło na treningi z drużyną.

Nie ma już żadnego dyskomfortu, wszystko jest ok. Na pewno brakuje trochę tej dyspozycji fizycznej, ale cała rehabilitacja przebiegała bez zarzutu. Myślę, że do tego pierwszego meczu ligowego, jeżeli będzie zdrowie, to spokojnie się przygotuję, tak na 100 procent. Jestem do gry.

Bogdanowicz to wychowanek Olimpii Elbląg. Do Olimpii trafił ponownie latem 2018 roku z Huragana Morąg.

W tym ostatnim zespole w minionych sezonach był podstawowym graczem. Jako obrońca zdobywał ważne bramki m.in. w Finale Wojewódzkiego Pucharu Polski, który Huragan Morąg wygrał 3:1.


Po dołączeniu do zespołu z Agrykola 8 Mateusz mówił: "Chcę być ważnym ogniwem zespołu. Mam nadzieję, że moim doświadczeniem pomogę Olimpii w odnoszeniu jak najlepszych rezultatów. Moim celem jest gra w podstawowej jedenastce."

Teraz wszyscy liczą na to, że problemy zdrowotne już za nim i na wiosnę będziemy mieli z jego gry wiele radości.