Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

24 listopad

NOCOŃ: POGOŃ TO NIEPRZYJEMNY RYWAL

NOCOŃ: POGOŃ TO NIEPRZYJEMNY RYWAL

Przed meczem z Pogonią Siedlce zapytaliśmy trenera Żółto-biało-niebieskich o zdanie na temat naszego dzisiejszego rywala - Pogoni Siedlce oraz wpływu odwołanego meczu na formę Olimpijczyków.


Adam Nocoń, trener pierwszej drużyny Olimpii Elbląg: "Na pewno Pogoń Siedlce to bardzo nieprzyjemny rywal. Ostatnio bardzo dobrze grają. Po zmianie trenera zaczynają robić punkty, ale też potrafili je zgubić w ostatnich minutach, chociażby z Ruchem. Nie tak dawno zaliczyli jednak całkiem dobre występy w spotkaniach z Grudziądzem, czy z GKS Bełchatów."

"Szkoda, że ten mecz z Widzewem w pierwotnym terminie się nie odbył, ale wiadomo, bezpieczeństwo to priorytet. Czy miało to wpływ na drużynę? Mikrocykl bez meczu nie wpływa dobrze na formę, lepiej jest grać w sobotę, aczkolwiek widać było ze Stargardem ten głód piłki, szczególnie w drugiej połowie, gdzie mało brakowało, a byśmy ten mecz wygrali. Jeżeli chodzi o mikrourazy, to niestety mimo tej "przerwy" wszystko jest po staremu, ale chłopaki zaciskają zęby i dają z siebie wszystko" - zakończył nasz szkoleniowiec.
  
  
Mecz z Pogonią Siedlce już dziś o 17:00.

Kasy biletowe zarówno od ul. Wspólnej, jak i od ul. Agrykola czynne będą od godz. 16:00.