Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

15 listopad

Z BŁĘKITNYMI PO RAZ TRZECI W 2018

Z BŁĘKITNYMI PO RAZ TRZECI W 2018

Jak słusznie zauważył nasz patron medialny - Portel.pl - Olimpia w tym roku zagrała z Błękitnymi już dwukrotnie. Pora na trzecie podejście. Czy boisko w Stargardzie okaże się gościnne?

 

To mało spotykana sytuacja, by te same drużyny trzykrotnie zagrały ze sobą w ramach tych samych rozgrywek, w tym samym roku kalendarzowym. Co prawda pierwszy z tegorocznych pojedynków miał miejsce już w poprzednim sezonie (runda rewanżowa), jednak fakty są takie, że w 2018 r. z ekipą ze Stargardu zagramy już po raz trzeci. Olimpijczycy liczą na przełamanie (dwa poprzednie spotkania zakończyły się niewielką, jednobramkową wygraną Błękitnych).

Błękitni zajmują obecnie 12. miejsce w tabeli i wyprzedzają nas o 5 punktów. Jednak Żółto-biało-niebiescy mają jedno spotkanie rozegrane mniej.

Latem w obu ekipach doszło do kilku pożegnań, pojawili się też nowi zawodnicy, dlatego nie powinniśmy dziś przykładać linijki przy dotychczasowych statystyk. W obu klubach pojawili się też nowi trenerzy - u nas Adam Nocoń, a u Błękitnych Adam Topolski, były piłkarz m.in. Legii Warszawa. Obecny trener gospodarzy pracował wcześniej jako trener Lecha Poznań i Zagłębia Lubin, które poprowadził w 163 meczach Ekstraklasy.

Więcej na temat zmian kadrowych w drużynie naszego niedzielnego rywala oraz

   


Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg, niedziela (18 listopada) o godz. 13

Tranmisja LIVE dostępna będzie w systemie PPV na tvcom.pl.