Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

12 październik

OLIMPIJSKI rozkład jazdy

OLIMPIJSKI rozkład jazdy


Oczy kibiców przede wszystkim skierowane będą na niedzielne spotkanie drugoligowej Olimpii w Wejherowie. Olimpia II zagra w sobotę w Elblągu, CLJ u-17 w niedzielę na wyjeździe w Białymstoku. Sprawdź kiedy grają inne drużyny Olimpii od żaka do seniora.

Zapraszamy na raport Olimpijczyka:

 

SOBOTA

I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2 - AS Stomil II Olsztyn vs. Olimpia I

termin: 13 października, godz. 11:00

 

Lider z Elbląga zmierzy się ze Stomilem II, który obecnie zajmuje 4 miejsce w tabeli. Olimpia ostatnio pewnie pokonała AP Ostróda 5:0. Stomil II zremisował w Elblągu z Concordią 2:2. Faworytem będzie Olimpia I, która oprócz prowadzenia w lidze może się pochwalić najlepszą ofensywą - 29 bramek, i defensywą - 5 straconych. Mecz w sobotę w bocznym boisku Stomilu Olsztyn.

 

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 - Olimpia II vs Sokół Ostróda

termin: 13 października, godz. 11:00

 

Olimpia II w ostatniej kolejce przegrała 3:0 w Iławie z Jeziorakiem. W najbliższą sobotę zmierzy się na własnym stadionie z Sokołem Ostróda, który dotychczas nie zachwyca i ma na swoim koncie tylko 4 punkty. Olimpia zdobyła 11 oczek i zajmuje 5 miejsce w tabeli. Mecz w sobotę o godz. 11. na stadionie przy ul. Skrzydlatej.

 

B1 Junior Młodszy "Ekstraklasa" - Naki Olsztyn vs. Olimpia II

termin: 13 października, godz. 12:00

 

Druga drużyna juniorów Olimpii w kategorii wiekowej u-17 ostatnio pewnie pokonała GZPN Omulew Wielbark 4:0. W nadchodzącej kolejce na podopiecznych Obrębskiego czeka zdecydowanie trudniejszy przeciwnik. Olimpia II zagra w Olsztynie z absolutnym liderem rozgrywek - Naki Olsztyn. Po 9 kolejkach lider ma 25 punktów (8 zwycięstw, 1 remis). Obie drużyny już ze sobą grały, w 3 kolejce Olimpia na własnym stadionie przegrała z Naki 0:2. O niespodziankę będzie ciężko, ale wszystko w nogach zawodników Olimpii.

 

I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2 - Olimpia II vs. Concordia Elbląg

termin: 13 października, godz. 13:00

 

Olimpia II to drużyna składająca się z chłopców z rocznika 2007, czyli o rok młodsi niż przeciwnicy. Drużynę prowadzi Adama Albertowicza. Żółto-biało-niebiescy w sobotnie popołudnie zmierzą się w derbach Elbląga z Concordią. Mecz na stadionie przy ul. Skrzydlatej. Faworytem jest niewątpliwie Conca, wicelider rozgrywek, drużyna która w pierwszym meczu z Olimpią II wygrała 2:0.

 

C1 Trampkarz "Ekstraklasa" - Naki Olsztyn vs Olimpia

termin: 13 października, godz. 13:45

 

Niestety ostatni remis Olimpii w meczu z GKS Wikielec i pewne zwycięstwo Naki Olsztyn oznacza, że liderem jest obecnie drużyna z Olsztyna. Oba zespoły jednak zmierzą się ze sobą w najbliższej kolejce, gospodarzem będzie Naki. Ten mecz może wiele podpowiedzieć w kwestii mistrzostwa. Ewentualna przegrana Olimpii oznaczać będzie zwiększenie straty do 5 punktów, dzięki wygranej żółto-biało-niebiescy wrócą na fotel lidera. W 3 kolejce obie drużyny zagrały ze sobą po raz pierwszy w tym sezonie. Na stadionie przy ul. Skrzydlatej wygrała Olimpia 4:2. Liczymy na powtórkę.

 

IV liga - Olimpia II vs. Czarni Olecko

termin: 13 października, godz. 15:30

 

Faworytem spotkania jest Olimpia II, która zgromadziła więcej punktów i zajmuje wyższą pozycję w tabeli. Po 10 kolejkach żółto-biało-niebiescy zdobyli 11 oczek i są na 11 lokacie wyprzedzając Czarnych Olecko o 5 pkt. Spotkanie będzie bezpośrednim starciem drużyn stawiających na młodzież. Olimpia II to lider klasyfikacji PJS, Czarni plasują się na 3 pozycji. Mecz na Stadionie Miejskim przy Agrykoli zatem zapraszamy do obejrzenia rezerw żółto-biało-niebieskich, tym bardziej że wstęp jest darmowy.

 

 

NIEDZIELA

Orlik - Olimpia

termin: 14 października, od godz. 10:00

 

Regionalne turnieje półfinałowe odbędą się w niedzielę 14 października w godz. 10:00 – 13:00. Równolegle rozgrywanych jest 13 regionalnych turniejów finałowych. Gospodarze wybierani są spośród zgłoszeń klubów chętnych do organizacji turnieju. W każdym turnieju bierze udział po 6 drużyn. Gospodarz turnieju musi zapewnić przynajmniej 2 boiska o wymiarach 50-60m x 26-30m do równoległego rozgrywania meczów (mile widziane 3 boiska), opiekę medyczną oraz sędziów związkowych. Turniej rozgrywa się systemem każdy z każdym. Mecze trwają po 16 minut (1 x 16 minut). Drużyny, które zajmą miejsca 1-4 w każdym z turniejów półfinałowych zagrają w regionalnym turnieju finałowym rozgrywek niebieskich, a drużyny z miejsc 5-6 zakończą udział w jesiennych rozgrywkach na tym etapie i wiosną ponownie zagrają w rozgrywkach niebieskich.

Regionalny turniej półfinałowy 1

1. AP Progres Lidzbark Warmiński– gospodarz turnieju

2. SI Warmia I Braniewo

3. MKS Zatoka Braniewo

4. KS Syrena Młynary

5. ZKS Olimpia IV Elbląg

6. ZKS Olimpia III Elbląg

 

CLJ U-17 - MOSP Białystok vs. Olimpia

termin: 14 października, godz. 12:00

 

MOSP to w teorii łakomy kąsek. Po 8 kolejkach zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów. Strzelil najmniej goli - ledwie 3, stracili najwięcej - aż 28. Olimpia ostatnio pewnie pokonała Jagiellonię 3:0 i od zwycięstwa zaczęli rewanże w rundzie jesiennej CLJ. Czas na drugie spotkanie z MOSP. W Elblągu wygrała Olimpia, także 3:0. Tym razem mecz w Białymstoku

 

II liga - Olimpia vs. Gryf Wejherowo

termin: 14 października, godz. 14:00

 

Efekt “nowej miotły” czyli zatrudnienie nowego trenera znowu ma potwierdzenie. Tym razem kibice Olimpii przekonują się, że czasami zmiany mogą oznaczać pozytywny impuls. Trener Adam Nocoń prowadził Olimpię w dwóch ostatnich meczach i sytuacja punktowa się poprawiła. W dwóch meczach, cztery punkty. Jednak marząc o pozostaniu w II lidze należy punktować z większą intensywnością. W 14 kolejce Olimpia zagra z Gryfem w Wejherowie. Ostatni mecz w województwie pomorskim zakończył się zwycięstwem Olimpii. Żółto-biało-niebiescy na 3 pkt poza domem czekają od 8 kwietnia, Gryf zaś dwa ostatnie domowe mecze przegrał. Niedzielne spotkanie o godz. 14.

 

 

PONIEDZIAŁEK

F1 Żak "Żak Grupa 1" i “Żak Grupa 3”

termin: 15 października, od godz. 17:00

Regionalne turnieje zielone i niebieskie odbędą się w poniedziałek 15 października w godz. 17:00 – 19:30. Równolegle rozgrywanych jest ok. 15 turniejów regionalnych zielonych i ok. 15 turniejów regionalnych niebieskich. Gospodarze wybierani są spośród zgłoszeń klubów chętnych do organizacji turnieju. W każdym turnieju biorą udział po 4 drużyny. Gospodarz turnieju musi zapewnić przynajmniej jedno boisko o wymiarach 40-46m x 26-30m (mile widziane 2 boiska do równoległego rozgrywania meczów), opiekę medyczną oraz sędziów klubowych. Turniej rozgrywa się systemem każdy z każdym. Mecze trwają po 20 minut (2 x 10 minut). W przypadku złej pogody dopuszcza się rozegranie turniejów na hali.
Olimpia I i Olimpia II zagrają w turnieju “zielonym” w Braniewie, Olimpia III w turnieju “niebieskim” w Elblągu.