Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 185

Warning: usort() expects parameter 1 to be array, null given in /var/www/html/users/o/e/oewww/olimpia.elblag.com.pl/controllers/tables.php on line 192
ZKS Olimpia Elbląg

Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

21 wrzesień

KUP BILET NA MECZ PP ZE ŚLĄSKIEM WROCŁAW!

KUP BILET NA MECZ PP ZE ŚLĄSKIEM WROCŁAW!

W środę, 26 września o godz. 15:00, ZKS Olimpia Elbląg zmierzy się ze Śląskiem Wrocław w ramach 1/32 Pucharu Polski. Przyjdź na stadion i pomóż Żółto-biało-niebieskim w walce o awans do następnej rundy!

KARNETOWICZ WCHODZI ZA DARMO - DZIĘKUJEMY, ŻE ZAWSZE JESTEŚ Z NAMI!
  

PRZEDSPRZEDAŻ:

Zapraszamy do budynku klubowego przy ul. Agrykola 8. Punkt sprzedaży biletów czynny jest w poniedziałek i wtorek w godz. 10:00 - 18:00.

Zachęcamy także do korzystania z zakupu biletów w systemie online również te osoby, które nie posiadają Karty Kibica. Instrukcja jak kupić bilet przez Internet [KLIKNIJ TUTAJ]

Ceny biletów przedsprzedaży:

ŁUK- 10 PLN
TRYBUNA A1 i A2 - 15 PLN
TRYBUNA VIP - 50 PLN
 
KUP BILET PRZEZ INTERNET

 

SPRZEDAŻ BILETÓW W DNIU MECZU:

Osoby, które zdecydują się na zakup w kasach informujemy, że w dniu meczu będą one czynne od godz. 12:00 (od ul. Agrykola). 

Cena biletów w dniu meczu:

ŁUK- 15 PLN
TRYBUNA A1 i A2 - 30 PLN
TRYBUNA VIP - 75 PLN

KUP BILET PRZEZ INTERNET

 

AKADEMIA OLIMPII ELBLĄG I SZKOŁY - WSTĘP DARMOWY:

Dla szkół i Akademii Olimpii Elbląg uruchomione zostaną 3 sektory TRYBUNY B (Prosta). Szkoły, by skorzystać z bezpłatnej możliwości obejrzenia meczu 1/32 Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław należy łącznie spełnić następujące wymagania:

1. Zebrać grupę min. 10 osób i 1 opiekuna. Dla każdych kolejnych 10 osób powinien być przypisany 1 opiekun.
2. Sporządzić listę (podpieczętowaną przez daną szkołę) ww. osób w następujący sposób: NAZWISKO, IMIĘ oraz PESEL i wysłać ją na adres: promocja@zksolimpia.pl nie później niż do dnia 25 września 2018 r. do godz. 15:00.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły wejścia na stadion dla grup szkolnych podane będą w wiadomości zwrotnej mailem.UWAGA: WEJŚCIE ORAZ KASA OD UL. WSPÓLNEJ W DNIU MECZU SĄ NIECZYNNE DLA KIBICÓW OLIMPII.