Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

7 sierpień

Z Siarką o 18:00!!

Z Siarką o 18:00!!

Na odpalenie jupiterów przy Agrykola 8 jeszcze poczekamy. Nie zakończyły się odbiory techniczne oświetlenia dlatego zmienione zostały godziny dwóch sierpniowych meczów.

Olimpia w najbliższą niedzielę, 12 sierpnia zmierzy się z Siarką Tarnobrzeg. Mecz pierwotnie zaplanowany został na 19:45 i miał odbyć się w świetle jupiterów. Ze względu na przedłużające się odbiory, rozegrany zostanie o godzinie 18:00.

Podobnie rzecz ma się ze spotkaniem, które odbędzie się w środę 22 sierpnia. Przeciwnikiem Olimpii Elbląg będzie Skra Częstochowa, a pierwszy gwizdek przy Agrykola 8 zabrzmi o 17:00, a nie o 19:45.

Wszystkich kibiców przepraszamy za zmiany. Należy zauważyć jednak, że firma realizująca inwestycję oświetlenia stadionu przy Agrykola 8, czas na jej zakończenie ma do 30 listopada tego roku. Jeżeli wszystkie prace zakończą się w sierpniu to i tak nie będzie mowy o narzekaniu na tempo prac.

Prognozowany termin pierwszego meczu przy sztucznym oświetleniu to 1 września. W Elblągu zobaczymy znany z boisk Ekstraklasowych zespół GKSu Bełchatów. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę o godzinie 19:45.