Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

9 lipiec

Zagraj na plaży w turnieju “Kadyny Cup”

Zagraj na plaży w turnieju “Kadyny Cup”

Skompletuj skład, zbierz drużynę, przeżyj fantastyczną zabawę połączoną ze sportową rywalizacją. Turniej piłki plażowej “Kadyny Cup” odbędzie w pierwszy sierpniowy weekend. 

Beach soccer to najbardziej widowiskowa odmiana futbolu. Gra muzyka, widowiskowe parady bramkarzy, przewrotki. To wszystko już niedługo w Kadynach!

Po kilkuletniej przerwie wracają turnieje piłki plażowej w Kadynach. Niegdyś zawody na piasku cieszyły się ogromną popularnością, ale w pewnym momencie inicjatywa została przerwana. W tym roku, przy współpracy Związkowego Klubu Sportowego Olimpia Elbląg oraz grupy Lambada Elbląg (organizatorzy turnieju Lambada Cup im. Bartosza Białkowskiego), postanowiono przywrócić możliwość rywalizacji w plażową odmianę piłki nożnej. Turniej skierowany jest głównie dla piłkarzy-amatorów. Patronat nad turniejem objęło Starostwo Powiatowe Elbląg.
- Zespołów amatorskich w Elblągu i w okolicach lubiących pograć w beach soccer nie brakuje. Kontynuujemy ideę organizacji atrakcji piłkarskiej, turnieju w którym piłkarze-amatorzy będą mogli poczuć smak prawdziwych rozgrywek piłkarskich z całą otoczką, czyli losowaniem grup, relacjami foto i wideo itp. – mówią organizatorzy turnieju. - Chcemy nagrodzić każdą z drużyn, przyznać sporo ciekawych nagród indywidualnych. Jest o co grać – dodają.
Zgłoszenia będą przyjmowane do 1 sierpnia. Ilość drużyn ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Kontakt pod nr telefonu: 509 901 497, 508 189 479 lub przez wiadomość prywatną na Facebooku
- Są już pierwsze drużyny, który zgłosiły się do zbliżającego turnieju. Cieszy nas ogromnie, że w Kadyny Cup wystartuje także drużyna z Trójmiasta. Być może jeszcze uda się zaprosić jakąś drużynę spoza Elbląga - mówią organizatorzy.
Koszt uczestnictwa w turnieju wynosi 400 zł od drużyny. Patronat medialny nad imprezą objęła Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl.

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym Olimpii Elbląg i turnieju Kadyny Cup