Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

4 lipiec

Powrót do Olimpii

Powrót do Olimpii

Pomocnik Tomasz Sedlewski podpisał kontrakt z Olimpią Elbląg. Zawodnik dobrze znany kibicom w Elblągu, występował w żółto-biało-niebieskich barwach w sezonie 2012/2013 oraz wiosną 2014 roku, podpisał z Olimpią kontrakt na dwa lata.

Sedlewski poprzednie cztery sezony występował w Wiśle Puławy z którą zasmakował gry w II jak i w I lidze. Miniony sezon był pechowy dla zespołu z Puław. Wisła jako spadkowicz z I ligi, pożegnała się również z II ligą zajmując 16 pozycję w tabeli.

- W czerwcu tego roku rozwiązałem kontrakt z Wisłą – powód był prosty nie chciałem występować na trzecioligowych boiskach. Chciałbym teraz skupić się na treningach i na rywalizacji o miejsce w składzie Olimpii Elbląg. Mam nadzieję, że pomogę klubowi w zajęciu jak najwyższej pozycji w tabeli. - powiedział Tomasz Sedlewski.

Sedlewski to wychowanek Ossy Biskupiec Pomorski. Przed długie lata grał w Jezioraku Iława. Był także piłkarzem Motoru Lublin. Od czerwca 2018 roku znów zobaczymy tego gracza w żółto-biało-niebieskich barwach.