Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

21 maj

Obrońca Olimpii pożegnał się z klubem

Obrońca Olimpii pożegnał się z klubem

Pomimo, że do końca sezonu 2017/2018 pozostały dwa spotkania, Olimpia Elbląg przeprowadziła pierwsze roszady kadrowe. Z drużyną pożegnał się obrońca Filip Kop-Ostrowski.

Kop-Ostrowski (rocznik 1998) kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał w lipcu 2017 r.. Umowa miała obowiązywać do czerwca 2019 r., ale została rozwiązana za porozumieniem stron. - Dziękujemy Filipowi za reprezentowanie Olimpii i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej - poinformowało biuro Olimpii. 

Wychowanek Salosu Szczecin rozegrał w żółto-biało-niebieskich barwach 1309 minut. Trener Boros stawiał na młodego zawodnika przede wszystkim w rundzie jesiennej. Wiosną oglądaliśmy Kop-Ostrowskiego trzykrotnie. W bilans wliczamy 18. kolejkę rozegraną w listopadzie, ale awansem z rundy rewanżowej. Kop-Ostrowski wybiegał szesnastokrotnie w podstawowy składzie, dwa mecze rozegrał wchodząc z ławki rezerwowych. Wystąpił łącznie w 18. meczach wygrywając 7, przy 6 remisach i 5 porażkach.
- Chciałbym podziękować za spędzony rok. Kibicom za doping, kolegom z drużyny za super przyjęcie, pomoc i zdobyte doświadczenie, a wszystkie osoby związane z Olimpią serdecznie pozdrawiam i żyć sukcesów - przekazał Filip Kop-Ostrowski.
Zatem pierwsza roszada kadrowa w Olimpii jest znana. Czekamy na otwarcie okienka transferowego i na wzmocnienia klubu.