Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

1 luty

Kto zagra o Puchar Prezesa PZPN?

Kto zagra o Puchar Prezesa PZPN?

Już w niedzielę duże piłkarskie emocje w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Al. Grunwaldzkiej. 12 zespołów z całego województwa Warmińsko-Mazurskiego zmierzą się w finale wojewódzkim Turnieju o Puchar Prezesa PZPN.

Wielkimi krokami zbliża się finał wojewódzki o Puchar Prezesa PZPN w kat. wiekowej U-12. Zapowiada się sporo grania. Pierwszy gwizdek w pierwszym meczu zaplanowany jest na godzinę 10:00. Finał turnieju rozegrany zostanie o 16:30. Która drużyna okaże się najlepsza? Przekonamy się w niedzielę. O zwycięstwo w finale i awans do gier centralnych powalczą zespoły z Elbląga (zespół Olimpii Elbląg prowadzony jest przez trenera Bohdana Konarzewskiego), Olsztyna, Szczytna, Barczewa, Lubawy, Ełku, Giżycka, Nowego Miasta Lubawskiego, Bartoszyc i Ostródy. O awans do ogólnopolskiego turnieju o Puchar Prezesa PZPN, który odbędzie się 16-18.02.2018 roku w Warszawie rywalizować będzie dwanaście najlepszych drużyn, wyłonionych w drodze turniejów eliminacyjnych.

Rozgrywki finałowe zorganizowane zostały w Elblągu. Organizatorami jest WMZPN i Olimpia Elbląg. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na 9:30.

Niezmiernie ciekawie prezentują się grupy w jakich zmierzą się nasi finaliści.

Grupa A
SKS Szczytno
ZKS Olimpia Elbląg
AP Żuri Football Olsztyn

Grupa B
BUKS Barczewo
KS Constract Lubawa
UKS Rona 03 Ełk

Grupa C
MAP Mazuria Giżycko
UKS Naki Olsztyn
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Grupa D
UKS Legia Bart Bartoszyce
AP Ostróda
MKS Ełk