Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

31 styczeń

Olimpijskie ferie

Olimpijskie ferie

Wyjścia do kina, zajęcia na basenie, gry, zabawy i co najważniejsze mnóstwo treningów piłkarskich. Tak w dużym skrócie wyglądają ferie z Olimpią Elbląg.

Harmonogram ferii z Olimpią Elbląg pęka w szwach. Zajęcia zaczynają się już o 8 rano, a kończą o 15. Wszystko po to, żeby bardzo efektywnie wykorzystać czas.

- Najbardziej lubię jak mamy zajęcia piłkarskie, możemy grać mecze i strzelać karne – powiedział 6 letni Kacper, uczestnik Ferii z Olimpią.

Każdy z uczestników jest wielkim fanem piłki nożnej i myśli o tym, aby w przyszłości zostać piłkarzem, ale w tym wieku ważne jest, aby treningi były zróżnicowane. Stąd podczas ferii z Olimpią trenerzy przewidzieli zajęcia na basenie, na lodowisku i treningi ogólnorozwojowe. W ciągu dnia dzieci mają zagwarantowane dwa posiłki (drugie śniadanie i obiad). Po południu uczestnicy mogą również grać w gry (planszowe, komputerowe, zręcznościowe). Najważniejsza jest dobra zabawa i miłe spędzanie czasu. Opiekunami są trenerzy z Akademii Olimpia Elbląg i Koordynator Akademii Olimpia Elbląg.

Wszyscy uczestnicy Ferii z Olimpią otrzymają dyplomy i nagrody.

Ferie z Olimpią odbywają się również w innych sekcjach Olimpii Elbląg: kajakarskiej i zapaśniczej.

Zadanie zrealizowana przy współudziale Gminy Miasta Elbląg.