Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

5 marzec

Przykład z Polski – karnet jako świadectwo kibicowania

Przykład z Polski – karnet jako świadectwo kibicowania

O tym co się dzieje w Łodzi przed inauguracją III ligi informują już nie tylko polskie media. Wiadomość o rekordzie sprzedaży karnetów na mecze Widzewa opisywał Daily Rekord, szkocki The Sun, czy niemiecki Kicker. Ponad 11. tysięcy karnetów na czwartym poziomie rozgrywkowym robi ogromne wrażenie.
ZA TO OLIMPIA BILETY I KARNETY W WEEKEND 4.03. I 4.04. SPRZEDAJE W NC+ W OGRODACH. JESTEŚMY TAM OD 14:00

Widzew Łódź - obecny przeciwnik Concordii Elbląg w III lidze – to uznana marka w Polsce, ale obecnie przechodząca gorsze chwile w swojej ponad 80-letniej historii. Obecnie łódzki klub występuje na czwartym poziomie rozgrywkowym, ale fani pozostali wierni. Nowy stadion i nowe władze zmobilizowały kibiców Widzewa do jeszcze większego wsparcia drużyny. Karnety rozchodzą się w zawrotnym tempie pobijający tym samym europejskie rekordy. Swego czasu reaktywowana Parma Caccio 1913 (wcześniej Parma) zaczynająca nowy sezon od Serii D sprzedała dziewięć tysięcy karnetów. Rekord został pobity przez Łodzian.

Karnety na Olimpię
Przed każdą rundą rozgrywką władze Olimpii Elbląg umożliwiają zakup karnetów w cenach korzystniejszych niż pojedyncze wejściówki. W tym roku dodatkowo można skorzystać z innych gratyfikacji i otrzymać pamiątkę związaną z Olimpią. Karnety na rundę wiosenną to oszczędność kilkunastu złotych, a także wygoda. –Posiadacze karnetów nie tracą czasu na stanie w kolejkach przed meczem, co gwarantuje oglądanie spotkania od pierwszego gwizdka – przypominają pracownicy biura ZKS Olimpii. Sprzedaż ruszyła od środy 1 marca i prowadzona jest w Biurze Klubu w Hotelu Atletikon na Agrykola w godzinach 10:00 – 15:00.

Karnet na rundę wiosenną to wejściówki na:
7 meczów ligowych
mecz w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski z Concordią Elbląg
Dodatkowo kibic otrzyma kalendarz Olimpii na rok 2017 oraz możliwość kupienia w pierwszej kolejności biletu na Turniej eliminacyjny UEFA Futsal Euro 2018.

Karnet – oszczędność pieniędzy i czasu
Dziwić może, dlaczego w Elblągu wciąż większość kibiców woli kupować wejściówki przed samym spotkaniem. Posiadanie karnetu to same korzyści. Trzeba pamiętać, że bilet w dniu meczów jest droższy. Przewagą karnetu jest również otrzymanie w pakiecie meczu na Wojewódzki Puchar Polski z Concordią Elbląg, a także gwarantuje gadżet kolekcjonerski i rzecz niezbędną w każdym domu, czyli kalendarz na rok 2017 oczywiście związany z Olimpią. Ceny karnetów na rundę wiosenną to koszt:
35 zł – ŁUK
70 zł – KRYTA
300 zł – VIP

Olimpia zaprasza i zachęca do nabywania karnetów. Bądź dwunastym zawodnikiem żółto-biało-niebieskich.