Oficialna strona klubu sportowego Olimpia Elbląg

Aktualności

Kajakarze idą jak burza

22 październik

Elbląg zajmuje coraz ważniejsze miejsce na kajakowej mapie Polski. To efekt ciężkiej pracy młodzieży, trenerów i rodziców, wspomagających sekcję kajakową Olimpii Elbląg, w mieście rozwija się także kajakarstwo turystyczne promowane przez PTTK. W sobotę wszyscy miłośnicy tego sportu uroczyście zakończyli sezon.

4 czytaj więcej
Porażka z Radomiakiem

21 październik

Prawie pięć godzin - tyle czasu Kacper Tułowiecki zachował czyste konto w bramce Olimpii. Sposób na bramkarza żółto-biało-niebieskich znaleźli dopiero piłkarze Radomiaka, którzy w pierwszej połowie dzisiejszego meczu strzelili dwie bramki. W drugiej połowie gola dla żółto-biało-niebieskich strzelił Damian Szuprytowski. Bramki na wagę remisu nie udało się strzelić i trzy punkty pojechały do Radomia. Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 1:2.

Olimpia Elbląg - Radomiak Radom

Porażka 1:2.

Memoriał zapaśniczy

20 październik

Już w najbliższą niedzielę 22.10. odbędzie się 31 Memoriał im. Tadeusza Jawrorskiego i Wiesława Tańczyna w zapasach w stylu klasycznym.

Z Radomiakiem zawsze ciekawie

W latach osiemdziesiątych gdy grała Olimpia, zamiast do „Jagiellonki” szło się na Agrykola podziwiać jak strzela „Szabelka”. Mecze „żółto-biało-niebieskich” były przyjemnością i atrakcją dla elblążan. W XXI również zdarzało się, że „na Olimpii” robiło się tłumnie, ale bywało także niebezpiecznie.

Informacja

Informacja

W związku z zakazdem wyjazdów nałożonym na kibiców Radomiaka Radom przez Komisję Dyscyplinarną PZPN zmienia się organizacja meczu Olimpii Elbląg z Radomiakiem.

Radomiak - przeciwnik od lat

19 październik

W sobotnie popołudnie przy Agrykola 8 zostanie rozegrane jedno z najciekawiej zapowiadających się meczów z perspektywy kibica Olimpii. Do Elbląga przyjedzie stary znajomy - Radomiak Radom.

Plakatowanie miasta

18 październik

Trwa mobilizacja kibiców przed sobotnim meczem Olimpia Elbląg - Radomiak Radom. Kibice zachęcają wszystkich mieszkańców Elbląga do przybycia na stadion w sobotę 21.10. na godzinę 15:00.

KONKURS !

KONKURS !

Świetna wiadomość dla wszystkich kibiców Olimpii Elbląg. Przyjdź na mecz Olimpia Elbląg - Radomiak Radom, weźmiesz udział w losowaniu dwóch podwójnych biletów na mecz towarzyski Reprezentacji Polski!

Mecz Olimpii w PPV (video)

17 październik

W najbliższą sobotę 21.10. o godzinie 15:00 na Stadionie przy Agrykola 8 w, Olimpia Elbląg zagra z Radomiakiem Radom.

Przedsprzedaż biletów na mecz z Radomiakiem

16 październik

Kolejne ważne i trudne spotkanie już w najbliższą sobotę. Olimpia Elbląg przy Agrykola 8 spotka się z Radomiakiem Radom.

Bez bramek w Puławach

14 październik

Przez pierwszą godzinę meczu Wisły Puławy z Olimpią Elbląg, żółto-biało-niebiescy bronili się na własnej połowie. Ostatnie 30 minut spotkania przyniosły bardziej zdecydowane ataki Olimpijczyków - niestety nie skończyły się one zdobyciem bramki. Na szczęście był to też trzeci mecz zespołu Adama Borosa "na zero" z tyłu i obie drużyny podzieliły się punktami.

Wisła Puławy - Olimpia Elbląg w PPV

13 październik

W najbliższą sobotę 14.10. o godzinie 16:00 na Stadionie w Puławach, Wisła zmierzy się z Olimpią. Mecz obejrzysz w TV Olimpia Elbląg w systemie ppv.

Puławy - miejsce, w którym Olimpia nie przegrywa

Po serii ciężki meczów, w których Olimpia nie była faworytem, żółto-biało-niebiescy rozegrają spotkanie z przeciwnikiem niżej notowanym. W 13. kolejce Olimpia zagra w Puławach z tamtejszą Wisłą.

Michał Ressel: Chcemy więcej

10 październik

- W tej lidze nie ma mocnych i można wygrać z każdym – mówił Michał Ressel po wygranym meczu z Wartą Poznań. Trzy ostatnie mecze – trzy zwycięstwa. Dwa ostatnie spotkania na „zero z tyłu”. Piłkarze i kibice Olimpii Elbląg mają powody do zadowolenia. O komentarz, patron medialny Olimpii Elbląg - portel.pl poprosił trenera  Adama Borosa i pomocnika żółto-biało-niebieskich Michała Ressela.

Kulisy meczu Olimpia - Warta (video)

9 październik

Zapraszamy do obejrzenia kulis z meczu. Materiał przygotowany przez TV Olimpia Elbląg.

Zwycięska passa Olimpii trwa (video)

7 październik

Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo - szczęśliwa passa piłkarzy Olimpii Elbląg wciąż trwa. Dziś żółto-biało-niebiescy pokonali dotychczasowego lidera II ligi Wartę Poznań. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w pierwszej połowie Jakub Bojas. Olimpia Elbląg - Warta Poznań 1:0.

Mecz z liderem II ligi

6 październik

Takie spotkanie elektryzuje, pobudza wyobraźnie, powoduje nerwowe dreptanie z nogi na nogi. Do Elbląga przyjedzie Warta Poznań, która dumnie spogląda na drugoligowców z najwyższego miejsca w tabeli. Wydaje się jednak, że to optymalny moment na spotkanie z liderem.

Kadrowicz z Olimpii

5 październik

Młody Olimpijczyk, trenujący na codzień w roczniku 2004 w Akademii Olimpia Elbląg ma za sobą debiut w Reprezentacji Polski U-14.

Mecz Olimpia Elbląg - Warta Poznań w ppv (video)

4 październik

W najbliższą sobotę 7.10. o godzinie 16:00 na Stadionie przy Agrykola 8 drugoligowa Olimpia Elbląg zmierzy się z liderem rozgrywek Wartą Poznań.